Polska gwiazda wystąpi w serialu Netflixa?! Jest już po pierwszych castingach!

W Sieci pojawiło się intrygujące nagranie...
Polska gwiazda wystąpi w serialu Netflixa?! Jest już po pierwszych castingach!
Fot. Unsplash
18.02.2020

W tym roku polski film już po raz drugi z rzędu znalazł się w gronie tytułów nominowanych do Oscara. W zeszłym roku walczyliśmy o statuetkę w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny z tytułem “Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego, w tym zaś nominację otrzymało “Boże ciało” w reżyserii Jana Komasy. Niestety ostatecznie żadna z tych produkcji nie została nagrodzona, ale to i tak olbrzymi sukces dla polskiej kinematografii. 

Zobacz również: OSCARY 2020: Kto zdobył najważniejsze nagrody filmowe?

Nominacja do Oscara sprawiła, że “Boże ciało” jest dystrybuowane na inne kraje, m.in. również w Azji, a jego aktorzy znaleźli się w centrum zainteresowania oraz otrzymują różne propozycje międzynarodowej współpracy. Dotyczy to w największym stopniu głównej gwiazdy filmu, czyli Bartosza BieleniPo premierze “Bożego ciała” niespełna 28-letni aktor został uznany za prawdziwe objawienie, chociaż wcześniej wystąpił już w takich filmach, jak chociażby “Disco polo”, “Na granicy” czy “Kler”.  

Wygląda na to, że teraz kariera Bartosza Bieleni ma szansę wznieść się na kolejny poziom. Aktor wziął udział w castingu organizowanym przez samego Netflixa. Ma to związek z nową produkcją serwisu streamingowego, zatytułowaną Sandman. Jest to serialowa ekranizacja kultowego komiksu autorstwa Neila Gaimana.

Z krótkiego wideo, które pojawiło się na Twitterze wynika, że Bielenia miałby się wcielić w postać Koryntczyka, czyli jednego z czarnych bohaterów. W Sieci zostało udostępniono nagranie, na którym widać, jak polski aktor odgrywa jedną ze scen i czyta kwestie ze scenariusza – internauci od razu rozpoznali, że chodzi właśnie o produkcję “Sandman”. Niestety filmik został już usunięty. 

Czy Bartosz Bielenia pomyślnie przeszedł ten etap castingu i będzie mógł liczyć na angaż u Netflixa? Trzymamy kciuki za sukcesy polskiego aktora w Hollywood! 

Zobacz również: Zobaczyłyśmy film „365 dni”. Jakie są nasze wrażenia? (szczera recenzja)

Polecane wideo

Kolejny przystojniak z Netflixa. Na taki ideał można patrzeć godzinami! (ZDJĘCIA)
Kolejny przystojniak z Netflixa. Na taki ideał można patrzeć godzinami! (ZDJĘCIA) - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie