Film „Do wszystkich chłopców, których kochałam” obejrzysz na Netflixie za darmo!

Nie musisz być zarejestrowana na Netflixie, żeby obejrzeć ten film. To prezent z okazji premiery sequela.
Film „Do wszystkich chłopców, których kochałam” obejrzysz na Netflixie za darmo!
Fot. Netflix
12.02.2020

Film „Do wszystkich chłopców, których kochałam” to urocza, zabawna opowieść o nastoletniej miłości. Główna bohaterka, Lara Jean, pisze sekretne listy miłosne do pięciu chłopców. Jej wyznania niespodziewanie trafiają jednak do adresatów, co powoduje nieoczekiwany zwrot akcji. Jak zakończy się ta historia?

Nawet jeśli nie subskrybujesz Netflixa, będziesz miała szansę się o tym przekonać. Platforma postanowiła bowiem zrobić prezent z okazji premiery sequela i udostępnić darmowo pierwszą część filmu na swoim kanale. Nie musisz być zatem zarejestrowana - wystarczy kliknąć w ten adres i nacisnąć „Odtwórz teraz”.

„Co ciekawe, po kliknięciu na „odtwórz”, najpierw będziecie mieli okazję obejrzeć krótki spot promocyjny, w którym Netflix zawarł najciekawsze (jego zdaniem) produkcje oryginalne, które znajdziemy w ofercie. Wymieniono między innymi „Stranger Things”, „Irlandczyka”, „Nagiego reżysera”, „Naszą planetę”, „Big Mouth”, „Sacred Games”, „6 underground” i „Sex Education” (które otrzymało zamówienie na 3. sezon). Jeśli nie macie ochoty zapoznawać się z reklamą Netfliksa możecie ją oczywiście pominąć. Film ma być dostępny przez 28 dni”

- informuje antyweb.pl.

Z kolei od dzisiaj subskrybenci platformy będą mogli obejrzeć drugą część filmu, czyli „Do wszystkich chłopców, których kochałam. PS Wciąż cię kocham”.

Doceniacie walentynkowy prezent od Netflixa?

Polecamy także: Powstały kosmetyki inspirowane kultowym filmem romantycznym. To must-have każdej fanki!

Polecane wideo

Noah Centineo - najprzystojniejszy aktor Netflixa!
Noah Centineo - najprzystojniejszy aktor Netflixa! - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.02.2020 12:18
powiem tak: lubię to!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie