Miłość od nienawiści dzieli jedno kliknięcie. Oficjalny zwiastun thrillera „Sala samobójców. Hejter”

Najnowsze dzieło nominowanego do Oscara Jana Komasy w kinach od 6 marca.
Miłość od nienawiści dzieli jedno kliknięcie. Oficjalny zwiastun thrillera „Sala samobójców. Hejter”
Fot. mat. prasowe
07.02.2020

Maciej Musiałowski, Agata Kulesza, Danuta Stenka, Vanessa Aleksander, Maciej Stuhr, Jacek Koman, Adam Gradowski i Julia Wieniawa to gwiazdy, które zobaczymy w najnowszym filmie Jana Komasy o zagrożeniach jakie niesie za sobą wirtualny świat.

„Sala samobójców. Hejter” to druga część nagrodzonego Srebrnymi Lwami wielkiego przeboju z 2011 roku: współczesna wersja historii „Romea i Julii”, w której miłość przeradza się w hejt. Dzieło nominowanego do Oscara Jana Komasy jest efektem dalszej współpracy reżysera z nominowanym do Paszportów „Polityki” Mateuszem Pacewiczem, scenarzystą rekordowo popularnego „Bożego Ciała”.

Film stanowi świeże spojrzenie na mroczną stronę mediów społecznościowych; to cyber-thriller opowiadający o tym, że Internet ma wielką siłę, a słowa publikowane w sieci mogą popychać do rzeczy ostatecznych. Muzyczną ozdobą zwiastuna jest zaskakująca przeróbka piosenki „Believer” – utworu grupy Imagine Dragons, który w oryginalnej wersji został odtworzony w sieci ponad 1,35 miliarda razy.

Polecamy także: 8 filmów nominowanych do Oscara, które obejrzysz na Netflixie

Polecane wideo

30-latek ma dość samotności. Wymyślił dziwny sposób, żeby znaleźć dziewczynę
30-latek ma dość samotności. Wymyślił dziwny sposób, żeby znaleźć dziewczynę - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.02.2020 10:47
myślę, że ten film poruszył istotny problem, choć na poziomie scenariusza można go było dopracować. Ja w każdym razie zauroczyłam się Gierszałem po tym filmie, świetny aktor
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.02.2020 10:38
Ta niby-poruszająca Sala samobójców to jedna z lepszych komedii jakie oglądałam. Chętnie do niej wracam żeby się pośmiać.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie