10 ulubionych seriali Polaków w 2019. Numer 1 nie będzie zaskoczeniem!

Google ujawnia, jakich tytułów szukaliśmy najczęściej.
10 ulubionych seriali Polaków w 2019. Numer 1 nie będzie zaskoczeniem!
26.12.2019

Odkąd pojawił się platformy streamingowe, takie jak Netflix czy HBO, seriale zyskały ogromną popularność. Jak mówią dane z Google, zarówno zagraniczne jak i polskie seriale cieszyły się dużą oglądalnością w 2019 roku. Jesteście ciekawi, jakie seriale najbardziej przypadły nam do gustu? Oto top 10 produkcji, które skradły serca Polaków w 2019 roku!

Zobacz też: Najbardziej kontrowersyjny serial Netflixa powraca! Kiedy drugi sezon „Ty”?

Seriale, które oglądali Polacy w 2019 roku 

1. Zniewolona

To ukraińska produkcja, która opowiada o losach pięknej i zdolnej Kateriny, która walczy o swoją wolność. Ten serial kostiumowy zyskał szczególną sympatię Polaków i stał się hitem. 

2. Czarnobyl

Osobiście nie znam osoby, która nie byłaby zachwycona tą produkcją. Akcja toczy się wokół wybuchu elektrowni jądrowej w Czarnobylu w 1986 roku. Skrupulatnie przedstawione wydarzenia jednej z największych katastrof na świecie, które o mały włos nie doprowadziły do tragedii na globalną skalę. 

3. Zakochani po uszy

To świeży format, który szybko zyskał stałe grono odbiorców. Serial nieco inny niż polskie produkcje obyczajowe, bo skupia się na miłości i przeznaczeniu. Kierowany jest zarówno do starszej widowni, ale również młodych ludzi, którzy korzystają z mediów społecznościowych i innych nowoczesnych technologii.

4. Wojenne dziewczyny

Produkcja, która przenosi nas do okupacji hitlerowskiej widzianej oczami trzech młodych i pięknych dziewcząt. Dwudziestolatki, które dopiero wchodzą w swoje dorosłe życie muszą zmierzyć się z najgorszych zbrodni ludzkości, jaką jest wojna światowa. Aby ich walka była skuteczna, muszą się zmienić.

5. Więzień miłości

Nie da się ukryć, że Polacy szczególnie ukochali sobie tureckie produkcje. Ten serial obyczajowy opowiada o losach rodzeństwa i braterskiej miłości, która musi znieść wiele, aby odzyskać spokój i szczęście.

6. Żmijowisko

Kolejna polska produkcja, która skradła serca naszych rodaków. Serial ten opowiada o grupie trzydziestoparolatków, których wypad na wakacje kończy się tragedią, a mianowicie zaginięciem 15-letniej Ady. Załamany ojciec postanawia zrobić wszystko, aby poznać prawdę o losach jego córki. W trakcie poszukiwań pojawia się wiele zagmatwanych wydarzeń.

7. Wieczna miłość

Kolejny turecki serial, który zyskał szczególną sympatię polskich widzów. Opowiada on o losach dwojga zakochanych ludzi, którzy pochodzą z zupełnie różnych światów. Połączyła ich miłość, która jednak nie spotyka się z aprobatą ze strony rodziny mężczyzny. 

8. Łzy Cennet

Trzecia turecka produkcja w tym zestawieniu, która jest adaptacją koreańskiego serialu Tears of Heaven. Opowiada o losach pięknej Cennet, która jako dziecko została porzucona przez własną matkę. Mimo tego wyrosła na zdolną kobietę, której tym razem brakuje szczęścia w miłości. 

9. Stulecie winnych

Kolejny polski serial, który był jednym z najczęściej wyszukiwanych seriali w 2019 roku. Zrealizowany został na motywach bestsellerowej sagi Ałbeny Grabowskiej. Opowieść o wielopokoleniowej rodzinie rozgrywająca się na tle dramatycznych wydarzeń z XX wieku. 

10. Zawsze warto 

Serial obyczajowy emitowany od 4 września, który spotkał się z dużym zainteresowaniem widzów. Opowiada o trzech, bardzo różnych kobietach, które poznały się w dramatycznych okolicznościach, a ich losy nierozerwalnie się ze sobą splotły. Choć każda jest z innej bajki, znajdą sposób, aby uporać się z najmroczniejszymi traumami.

Zobacz też: Reżyser „To właśnie miłość” chciałby zmienić w filmie tę jedną rzecz. Bez tego to nie byłoby to samo!

Polecane wideo

Ten surrealistyczny, odważny makijaż zdominował trendy beauty. Wszystko za sprawą kontrowersyjnego serialu
Ten surrealistyczny, odważny makijaż zdominował trendy beauty. Wszystko za sprawą kontrowersyjnego serialu - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 4 / 5
Tagero (Ocena: 5) 12.09.2020 16:34
Każdy rodzaj filmów ma swoich przeciwników i zwolenników. Jak ci się seriale nie podobają nie oglądaj. Prawdopodobnie ci co oglądają tureckie seriale nie lubią twoich filmów, co nie znaczy, że wyrażają się wulgarnie i obraźliwie w komentarzach.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.12.2019 17:05
LOL, najpierw było bum na telenowele z Ameryki Pd. a teraz widzę epoka tureckich pierdololo
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 1) 26.12.2019 14:53
No oprócz "Czarnobyla" same bezguścia :)
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 26.12.2019 10:15
Serio ,,Zakochani po uszy”?! 😂 To jest tak denne że tego nie da się oglądać 😂😂😂
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie