Wiemy, który aktor wcieli się w rolę księcia Eryka w „Małej Syrence”. Jest po prostu IDEALNY

W dodatku ma polskie korzenie i grał u boku polskich aktorów!
Wiemy, który aktor wcieli się w rolę księcia Eryka w „Małej Syrence”. Jest po prostu IDEALNY
Fot. Instagram.com (@jonahhauerking)
14.11.2019

Już od paru ładnych lat przeżywamy modę na różnego rodzaju rebooty, czyli powracanie do starych filmów i seriali w nowych wersjach i z całkowicie inną obsadą. Odświeżono m.in. słynną operę mydlaną z lat 80., czyli “Dynastię”, powrócono też do historii o bogatych nastolatkach znaną jako “90210”. Prawdziwą furorę robią też tzw. filmy live-action, czyli rebooty produkcji animowanych z prawdziwymi aktorami. Ogłoszono m.in. nową wersję “Mulan” czy “Alladyna”. 

Zobacz również: Zachwyca wyglądem, ale gra przerażającego psychopatę. Kim jest Jacob Elordi, gwiazda serialu „Euphoria”?

Na wielkim ekranie z prawdziwymi aktorami zobaczymy także “Małą Syrenkę” i właśnie dowiedzieliśmy się, który aktor wcieli się w księcia Eryka, czyli ukochanego syrenki Arielki. To 24-letni Jonah Hauer-King i trzeba przyznać, że jest dobrany do tej roli wprost idealnie! Podobnie jak jego disneyowski pierwowzór Jonah jest brunetem o szaroniebieskich oczach i wyjątkowo uroczym uśmiechu. Do tej pory Brytyjczyk pojawił się w takich produkcjach jak “Postcards from London”, “Old Boys”, miniserial “Little Women” czy serial wojenny “World on Fire”, czyli “Świat w ogniu: Początki”. Ten ostatni to międzynarodowa produkcja, w której występują także najlepsi polscy aktorzy z Tomaszem Kotem, Agatą Kuleszą, Borysem Szycem oraz Zofią Wichłacz na czele. W tym serialu Jonah Hauer-King wciela się w rolę Harry’ego, angielskiego tłumacza (tak, mówi też po polsku!), który przyjeżdża do pracy w Warszawie tuż przed wybuchem II wojny światowej. Mimo że zostawił w domu dziewczynę, wkrótce zakochuje się z wzajemnością w graną przez Zofię Wichłacz Kasi, jednak ich życie wywraca się do góry nogami 1 września 1939 roku. 

Ale to nie jedyne powiązania Jonah z Polską. Ojciec aktora jest Brytyjczykiem, a matka Amerykanką, której żydowscy rodzice wyemigrowali z Polski w latach 30. XX wieku. Sam Jonah również był wychowywany zgodnie z judaizmem. Zobaczcie, jak wygląda aktor, którego już niebawem zobaczymy w “Małej Syrence” jako księcia Eryka. Pasuje do tej roli?  

Polecane wideo

Do tego przystojnego lekarza ustawiają się długie kolejki. W dodatku ma polsko brzmiące nazwisko!
Do tego przystojnego lekarza ustawiają się długie kolejki. W dodatku ma polsko brzmiące nazwisko! - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Marie Rose (Ocena: 5) 14.11.2019 16:53
DZIWNE KURWA ZE NIE WYBRALI CZARNEGO
odpowiedz

Polecane dla Ciebie