Jest oficjalny zwiastun 3. sezonu „The Crown”!

W roli królowej Elżbiety II tym razem zobaczymy zdobywczynię Oscara, Olivię Colman.
Jest oficjalny zwiastun 3. sezonu „The Crown”!
Fot. Netflix
21.10.2019

“The Crown” to jeden z najchętniej oglądanych seriali wyprodukowanych przez Netflix. Opowiada on historię życia i panowania królowej Elżbiety II. W pierwszym sezonie produkcji poznajemy Elżbietę jako młodą księżniczkę, przygotowującą się do ślubu z ukochanym Filipem, księciem Danii i Grecji. Życie przyszłej monarchini drastycznie się zmienia, gdy po nagłej śmierci ojca, króla Jerzego VI, z dnia na dzień musi zasiąść na brytyjskim tronie. 

Zobacz również: Netflix zdradził, który serial był najchętniej oglądanym w historii. Bije konkurencję na głowę!

Pierwsze dwa sezony “The Crown” zebrały świetne recenzje wśród krytyków, a i widzowie pokochali ten serial. Mówi się, że jego fanką jest sama Elżbieta II, która w wolnych chwilach lubi oglądać produkcję Netflixa na swój temat, a jej ulubionym zajęciem jest wyłapywanie nieścisłości historycznych. Przez pierwsze dwie serie w głównych rolach oglądaliśmy Claire Foy jako królową Elżbietę oraz Matta Smitha jako jej męża, księcia Filipa. Z kolei Vanessa Kirby wcieliła się w postać siostry królowej, księżniczkę Małgorzatę, a John Lithgow wystąpił jako premier Winston Churchill. 

Fot. Netflix

W trzecim sezonie “The Crown” zobaczymy zupełnie nową obsadę. W roli królowej Elżbiety obejrzymy Olivię Colman, zdobywczynię Oscara za sportretowanie innej brytyjskiej królowej, Anny Stuart w filmie “Faworyta”. Partnerować jej będą m.in. Tobias Menzies jako książę Filip oraz Helena Bonham Carter jako księżniczka Małgorzata. Netflix właśnie udostępnił oficjalny zwiastun 3. sezonu “The Crown”. Obejrzycie go poniżej. 

W trzecim sezonie The Crown królowa Elżbieta i jej rodzina walczą by sprostać wyzwaniom dynamicznie zmieniającej się Wielkiej Brytanii. Od paranoi z czasów zimnej wojny, przez erę odrzutowców i wypraw w kosmos, przez entuzjazm lat 60. i pozostałości lat 70. - Elżbieta II i rodzina królewska muszą dostosować się do nowego, bardziej wyzwolonego, ale i bardziej burzliwego świata. 

Trzeci sezon “The Crown” pojawi się na Netflixie już 17 listopada 2019 roku. Będziecie go oglądać? 

Zobacz również: Serial „Fleabag” zrewolucjonizował telewizję. Nie ma kobiety, która by się z nim nie identyfikowała

11 przystojniaków z Netflixa, przez których będziesz w kółko klikać „oglądaj dalej”
11 przystojniaków z Netflixa, przez których będziesz w kółko klikać „oglądaj dalej” - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie