Będzie kolejny sequel „Harry'ego Pottera”?! J.K. Rowling podzieliła się z fanami tajemniczą wiadomością

Szykuje się coś „bardzo ekscytującego”!
Będzie kolejny sequel „Harry'ego Pottera”?! J.K. Rowling podzieliła się z fanami tajemniczą wiadomością
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/60939401193248007/)
06.09.2019

Chociaż ostatnia część przygód o Harrym Potterze, nastoletnim czarodzieju, ukazała się już ponad 10 lat temu, popularność książek autorstwa J.K. Rowling wcale nie słabnie. Wręcz przeciwnie – co jakiś czas fani “Harry’ego Pottera” dostają od swojej ulubionej autorki nowe niespodzianki. Latem 2016 roku na deski teatru trafiła sztuka pt. “Harry Potter i przeklęte dziecko”, będąca kontynuacją historii Harry’ego oraz jego dzieci. Scenariusz sztuki został też wydany w formie książkowej. 

Zobacz również: Szkoła zakazuje czytania książek o Harrym Potterze. Powód jest skrajnie absurdalny

J.K. Rowling co jakiś czas wydaje kolejne książki z uniwersum Harry’ego Pottera, ale tym razem wiele wskazuje na to, że powróci do historii najsłynniejszego czarodzieja wszech czasów. Autorka zamieściła na Twitterze tajemniczy wpis, z którego wynika, że fani mogą spodziewać się nowych przygód Harry’ego lub jego dzieci. 

Czasami ciemność wyłania się z nieoczekiwanych miejsc... #HarryPotter #CursedChild 

Czy to oznacza, że czeka nas kontynuacja sztuki “Harry Potter i przeklęte dziecko”? A może dzieło zostanie przeniesione z desek teatru na wielki ekran? Wielu fanów J.K. Rowling wyraziło nadzieję, że “Harry Potter i przeklęte dziecko” zostanie zekranizowane, ale ta teoria została obalona przez przedstawicieli Broadwayu, gdzie m.in. wystawiane są przedstawienia teatralnej wersji “Harry’ego Pottera”. 

Mogę potwierdzić, że te plotki są absolutnie nieprawdziwe. Przedstawienie nie zmieniło właścicieli. “Harry Potter i przeklęte dziecko” w dalszym ciągu jest produkowane przez Sonię Friedman, Colina Callendera i grupę Harry Potter Theatrical Productions w Londynie, na Broadwayu oraz na całym świecie.  

Także na oficjalnym koncie fanów “Harry’ego Pottera” na TwitterzePottermore, zaprzeczono doniesieniom, jakoby szykowała się kolejna filmowa adaptacja dzieła J.K. Rowling. Jednak z wpisu wynika, że miłośnicy nastoletniego czarodzieja mogą spodziewać się niespodzianek. 

Szykuje się coś ekscytującego w związku z “Przeklętym dzieckiem”, ale nie jest to film... 

A wy jakiej niespodzianki związanej z “Harrym Potterem” się spodziewacie? 

Zobacz również: „Harry Potter” powraca! J.K. Rowling zapowiedziała aż cztery nowe książki

Polecane wideo

„Żywa Barbie bez żeber”. Zobacz instamodelkę z absurdalnie wąską talią
„Żywa Barbie bez żeber”. Zobacz instamodelkę z absurdalnie wąską talią - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Testo (Ocena: 5) 08.09.2019 04:21
Jprdp Polacy Kurwa zwierzęta xD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie