Kultowe reality show randkowe wkracza do Polski! Ruszyły castingi

Program ma być połączeniem „Warsaw Shore” i „Big Brothera”.
Kultowe reality show randkowe wkracza do Polski! Ruszyły castingi
Fot. Unsplash
28.06.2019

Telewizyjne reality show, popularne w latach 00., właśnie przeżywają prawdziwy renesans. Na mały ekran powróciły takie hity sprzed lat, jak chociażby “Idol” czy “Big Brother”, ale także nowsze produkcje, takie jak “Warsaw Shore” z edycji na edycję biją rekordy popularności. Widzowie wciąż chcą oglądać jak wygląda życie grupki nieznajomych o różnych osobowościach, którzy są odcięci od świata zewnętrznego, i między którymi rodzą się różne romanse albo animozje. 

Zobacz również: Kawałek z wczorajszego „Big Brothera” będzie królował latem! Posłuchajcie piosenki „Nie wiem jak”

Teraz fani reality show dostaną zupełnie nowy program, który ma szansę zawładnąć ich umysłami. Już we wrześniu 2019 roku telewizja Polsat wyemituje program “Love Island Polska”, czyli jeden z najpopularniejszych reality show tego formatu w historii. Program po raz pierwszy został pokazany w Wielkiej Brytanii, gdzie wyemitowano już 4 sezony, a właśnie trwają castingi do kolejnego. Ostatnią edycję brytyjskiego “Love Island” oglądały aż 4 miliony widzów. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Love Island Polska (@love_island_polska) on

Na czym właściwie będzie polegać “Love Island Polska”? Można powiedzieć, że do pewnego stopnia to połączenie “Warsaw Shore” oraz “Big Brothera” - uczestnicy programu zostaną zamknięci w luksusowej willi bez dostępu do Internetu, a ich każdy ruch będą śledzić kamery. Do tego dochodzi to, co najbardziej przykuwa uwagę widzów, czyli aspekt romantyczny. 

Love Island Polska to program dla singli, którzy chcą przeżyć przygodę życia i gorący romans w słonecznej Hiszpanii. Do luksusowej willi wprowadzają się atrakcyjni uczestnicy, którzy przygodę w programie zaczynają od wybrania swojego partnera. Wszystkie perturbacje sercowe non stop śledzą kamery, do tego pary dostają specjalne zadania do wykonania. Z reality show odpadają osoby wskazane przez widzów. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy otwarci na romans i przygodę. To oznacza, że poza sercem partnera, uczestnik musi też zdobyć serca widzów 

- czytamy na oficjalnej stronie programu.  

Kto ma szansę znaleźć miłość w “Love Island Polska”? Do programu mogą zgłaszać się single w wieku 18-35 lat, którzy pragną spędzić 7 tygodni w luksusowej willi. Castingi do reality show już trwają - pierwszym krokiem do tego, aby zapewnić sobie pobyt w Hiszpanii z grupą nieznajomych jest wypełnienie ankiety dostępnej na oficjalnej stronie programu. Pierwszą polską edycję “Love Island” poprowadzi Karolina Gilon. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Karolina Gilon (@karolinagilonofficial) on

Będziecie oglądać “Love Island Polska”? 

Zobacz również: Największe ciacho w nowej edycji „Big Brother”. Wy też zwróciłyście uwagę na Tomka?

Polecane wideo

Ta influencerka ma tak przystojnego męża, że zazdroszczą jej kobiety z całego świata (FOTO)
Ta influencerka ma tak przystojnego męża, że zazdroszczą jej kobiety z całego świata (FOTO) - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.06.2019 07:20
Nie wiem kto ogląda takie idiotyzmy...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie