Tak wygląda Rafał Zawierucha jako Roman Polański. Jest nowy zwiastun „Once Upon a Time in Hollywood”

Trailer rozwiewa obawy – polski aktor pojawia się już w pierwszej minucie filmu!
Tak wygląda Rafał Zawierucha jako Roman Polański. Jest nowy zwiastun „Once Upon a Time in Hollywood”
Fot. YouTube.com/Sony Pictures Entertainment
22.05.2019

“Once Upon a Time in Hollywood”, czyli “Pewnego razu w Hollywood” to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier filmowych 2019 roku. Dziewiąty film w reżyserii ekscentrycznego mistrza kina, Quentina Tarantino, pokaże “złotą erę” Hollywood, która przypadła na koniec lat 60. i początek 70. Reżyser zgromadził przed kamerą największe gwiazdy – w “Once Upon a Time in Hollywood” wystąpili m.in. Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino, Kurt Russell, Dakota Fanning oraz polski aktor, Rafał Zawierucha. Ten ostatni wcielił się w postać Romana Polańskiego, wybitnego reżysera oraz męża aktorki Sharon Tate. 

Zobacz również: Zobacz oficjalny zwiastun “Once Upon a Time in Hollywood” z Rafałem Zawieruchą!

Przez wiele tygodni istniały obawy, że sceny z udziałem Rafała Zawieruchy zostały wycięte z filmu Tarantino. Polski aktor nie pojawił się w pierwszym zwiastunie “Once Upon a Time in Hollywood”, który ujrzał światło dzienne w marcu. Pojawiły się głosy, że reżyser ostatecznie nie pokaże wątku związku Polańskiego i Tate. Jednak najnowszy zwiastun filmy rozwiewa wszelkie wątpliwości - Rafał Zawierucha pojawi się na ekranie. Obejrzycie go już w poniższym zwiastunie: 

Polscy dziennikarze, którzy obejrzeli już “Once Upon a Time in Hollywood” na oficjalnym pokazie na trwającym właśnie festiwalu filmowym w Cannes potwierdzili, że Rafał Zawierucha pojawia się na ekranie jako Roman Polański – i to już w pierwszej minucie filmu! Najnowszy film Tarantino został przyjęty niezwykle entuzjastycznie – na pokaz próbowały dostać się tłumy widzów, a po projekcji widownia nagrodziła reżysera i ekipę parominutowymi owacjami na stojąco. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sharon Tate (@adoringsharon) on

Jak Rafał Zawierucha zaprezentował się w “Once Upon a Time in Hollywood”? Będziemy mogli się o tym przekonać już 9 sierpnia 2019 roku. Na tę datę zaplanowano polską premierę 9. filmu Quentina Tarantino. Wybierzecie się do kin? 

Zobacz również: Ponad ćwierć miliona fanów „Gry o tron" domaga się całkowitego remake’u 8. sezonu!

Polecane wideo

„Gotowa do żłobka”. Matki chwalą się wymalowanymi niemowlakami
„Gotowa do żłobka”. Matki chwalą się wymalowanymi niemowlakami - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.05.2019 14:00
Brawo, ja do kina pójdę na pewno!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie