Kawałek z wczorajszego „Big Brothera” będzie królował latem! Posłuchajcie piosenki „Nie wiem jak”

Zobaczcie tylko ten teledysk!
Kawałek z wczorajszego „Big Brothera” będzie królował latem! Posłuchajcie piosenki „Nie wiem jak”
Fot. Ewelina Dalecka
20.05.2019

W niedzielę wieczorem widzowie stacji TVN 7 już po raz 10. obejrzeli program “Big Brother Arena. Fani programu przekonali się, kogo uczestnicy wytypowali do opuszczenia domu Wielkiego Brata podczas rozmów w “pokoju zwierzeń”. Z programem pożegnała się też kolejna uczestniczka - decyzją widzów była to Kasia Olek, która opuszczając rezydencję wyznała, że teraz jej największym pragnieniem jest “zrobienie kariery”. 

Zobacz również: Największe ciacho w nowej edycji „Big Brother”. Wy też zwróciłyście uwagę na Tomka?

Program “Big Brother Arena” tradycyjnie zaczął się od występu na żywo. Tym razem w studiu TVN 7 miał miejsce prawdziwy debiut – przez widzami zaprezentował się młody muzyk tworzący pod pseudonimem XAY BENG. To projekt Krystiana Sikory, który wykonał swój debiutancki singiel zatytułowany “Nie wiem jak”. Występ na żywo został rewelacyjnie przyjęty przez widownię oraz przez internautów, którzy parę minut później mogli obejrzeć oficjalny teledysk towarzyszący utworowi. Ich zdaniem “Nie wiem jak” ma zadatki na to, aby stać się muzycznym hitem lata. 

Chociaż dwa zegarki na rękach masz, ja ani razu nie zerknąłem na swój żeby zobaczyć, czy już koniec. 

Super, radiowa piosenka! 

Lekka i przyjemna nuta wpadająca w ucho. Powodzenia! 

- to jedne z wielu komentarzy, jakie można przeczytać pod udostępnionymi przez muzyka materiałami. 

I trudno się z tym nie zgodzić - kawałek jest niezwykle klimatyczny i wakacyjny, a promujący go teledysk wprawia w taneczny nastrój. Zobaczcie sami: 

XAY BENG, czyli Krystian Sikora ma na swoim koncie już parę projektów muzycznych. Wcześniej prezentował swoje możliwości wokalne m.in. w legendarnym programie “Szansa na Sukces”, następnie przez wiele lat koncertował z zespołem WHOA. Teraz powraca na scenie w nowej, solowej odsłonie. Dla artysty to nowy początek, którym udowadnia, że nigdy nie jest za późno na zmiany, a życie sceniczne można z łatwością łączyć z korporacyjną rutyną. Będzie to udowadniał poprzez wesołe, wpadające w ucho kawałki i dobrą zabawę, którą zamierza zarażać swoich fanów. 

Jestem przeszczęśliwy, że mogę zaprezentować swój debiutancki singiel „Nie wiem jak”. To niewątpliwie olbrzymi krok w celu realizacji moich marzeń. Mam nadzieje, że utwór przypadnie Wam do gustu i polubicie go tak jak ja. Niech za każdym razem, gdy go usłyszycie, na waszych twarzach gości uśmiech, a ciało samo rwie się do tańca. Nie wiem jak, ale marzenia naprawdę się spełniają! 

- komentuje XAY BENG. 

Singiel “Nie wiem jak” już od 21 maja 2019 będzie dostępny także na platformie Spotify oraz Tidal 

Zobacz również: Eurowizję wygrała piosenka, na którą mało kto stawiał. Internauci: „nuda!”

Horoskop tygodniowy 20.05. - 26.05.
Horoskop tygodniowy 20.05. - 26.05. - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (20)

Ocena: 4.6 / 5
gość (Ocena: 1) 22.05.2019 15:54
piszący komentarze to chyba znajomi wykonawcy albo on sam. Piosenka mega shit i aż ocieka autotunem. jedna rada - jeżeli się na czymś nie znasz bądź nie posiadasz predyspozycji to po prostu się za to nie bierz.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.05.2019 13:27
mega pozytywny kawałek
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.05.2019 13:07
Mi się podobało! Jakiś taki nawet klimat lata zawitał :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.05.2019 13:06
Fajne!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.05.2019 18:53
chyba muzycy sami sobie piszą komentarze. ten kawałek to G.WNO!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie