Jest nowy zwiastun „Big Little Lies”! Znamy datę premiery drugiego sezonu

“Wielkie kłamstewka” powrócą już naprawdę niebawem!
Jest nowy zwiastun „Big Little Lies”! Znamy datę premiery drugiego sezonu
Fot. HBO
15.04.2019

“Wielkie kłamstewka” (tytuł oryginalny “Big Little Lies”) to jeden z największych serialowych hitów sieci HBO. Opowiada historię grupy kobiet mieszkających w bajkowym miasteczku nad oceanem – to przykładne żony, kochające matki i pewne siebie biznesmenki. Ale tylko pozornie. Wraz z pojawieniem się w ich gronie nowej, młodej matki z tajemniczą przeszłością senne życie miasteczka Monterey zaczyna przypominać koszmar. 

Zobacz również: Czekasz na 3 sezon „Opowieści podręcznej”? Już wiadomo, kiedy i gdzie będzie można go obejrzeć

“Wielkie kłamstewka” zostały okrzyknięte przez krytyków jednym z najlepszych serialu 2017 roku. Produkcja zgarnęła też 8 nagród na rozdaniu Złotych Globów, w tym dla najlepszego miniserialu, najlepszej aktorki (Nicole Kidman), najlepszego aktora drugoplanowego (Alexander Skarsgard) oraz aktorki drugoplanowej (Laura Dern). Dodatkowo to jeden z najważniejszych seriali w historii telewizji, którego bohaterkami są silne kobiety - to właśnie one grają pierwsze skrzypce.  

To tylko parę argumentów, dla których warto obejrzeć “Wielkie kłamstewka”, jeśli nie zrobiłyście tego do tej pory. Z kolei fani serialu mają jeszcze trochę czasu, żeby odświeżyć sobie fabułę pierwszego sezonu produkcji, zanim na ekrany trafi jego kontynuacja. HBO właśnie podała datę premiery drugiego sezonu “Wielkich kłamstewek” oraz zaprezentowała nowy zwiastun. Zobaczcie go poniżej. 

O czym opowie drugi sezon “Wielkich kłamstewek”? Tym, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z serialem nie zdradzimy żadnych istotnych szczegółów - powiemy tylko, że “piątka z Monterey”, czyli grupa przyjaciółek, będzie musiała stawić czoła konsekwencjom swoich czynów z pierwszego sezonu. Okazuje się jednak, że utrzymanie mrocznego sekretu jest o wiele trudniejsze, niż im się wydawało, tym bardziej, że coraz więcej osób nabiera podejrzeń co do tego, co stało się pewnej feralnej nocy. Ponadto do gwiazdorskiej obsady “Wielkich kłamstewek” z pierwszego sezonu (Reese Whiterspoon, Nicole Kidman, Laura DernShailene WoodleyZoe Kravitz) dołącza sama królowa kina, czyli Meryl Streep. Zdecydowanie jest na co czekać! 

Premiera drugiej serii “Wielkich kłamstewek” została zapowiedziana na 9 czerwca 2019 roku. Będziecie oglądać ten serial? 

Zobacz również: Kwietniowe nowości na Netflix. Co nowego przygotował dla nas serwis?

Polecane wideo

Horoskop celtycki robi furorę. Jest wyjątkowo trafny
Horoskop celtycki robi furorę. Jest wyjątkowo trafny - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
greg (Ocena: 5) 28.09.2019 22:35
Great!
odpowiedz
P (Ocena: 5) 15.04.2019 14:44
Dobry serial, czekam z niecierpliwością.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie