Czekasz na 3 sezon „Opowieści podręcznej”? Już wiadomo, kiedy i gdzie będzie można go obejrzeć

Głośny serial powraca. Nareszcie!
Czekasz na 3 sezon „Opowieści podręcznej”? Już wiadomo, kiedy i gdzie będzie można go obejrzeć
Fot. „Opowieść podręcznej”
11.04.2019

Każdy, kto widział „Opowieść podręcznej” dobrze wie, że ten serial wciąga od pierwszego odcinka. Jego główna bohaterka, June, trafia do totalitarnego państwa Gilead, w którym płodne kobiety pełnią rolę „podręcznych”. W domach swoich komendantów są zmuszane do brania udziału w tzw. ceremoniach, na których są gwałcone i zapładniane. Wszystko odbywa się na oczach pań domu, które nie mogą mieć własnych dzieci. Ciężarne podręczne zostają pod ich dachem do porodu. Następnie są przekazywane kolejnym komendantom, którym również mają rodzić dzieci. Wszystko dla dobra systemu i „na chwałę Panu”.

Zobacz także: W warszawskim autobusie pojawiły się „podręczne”! (ZDJĘCIA)

Fabuła, oparta na podstawie powieści Margaret Atwood i opowiadająca o zniewoleniu płodnych kobiet, odbiła się szerokim echem na świecie, a serial został doceniony przez miliony widzów. Do tej pory Polacy mogli obejrzeć dwa pierwsze sezony na Showmax, ale platforma została zamknięta w grudniu ubiegłego roku. Gdzie zatem będzie można obejrzeć nowe odcinki i o czym będą opowiadać?

Co wydarzy się w 3 sezonie „Opowieści podręcznej”?

- Trzeci sezon serialu „Opowieść podręcznej” będzie liczył 13 odcinków i skoncentruje się na tytułowej podręcznej June (Elisabeth Moss) i jej buncie przeciwko Republice Gileadu, do którego kobieta trafia ponownie po tym, jak pod koniec drugiego sezonu zrezygnowała z możliwości ucieczki ze swoim dzieckiem do Kanady – podaje serwis kobieta.pl.

W trzecim sezonie nie zabraknie zatem zaskakujących zwrotów akcji i mrożących krew w żyłach scen. Czy June uda się wyrwać z totalitarnego piekła? Na odpowiedź widzowie będą musieli jeszcze chwilę zaczekać.

Kiedy 3 sezon „Opowieści podręcznej”?

Wszystkie sezony serialu, łącznie z najnowszym, będą dostępne na platformie HBO GO. Premiera trzeciego sezonu przewidziana jest na 6 czerwca 2019 roku. W „Opowieści podręcznej” zobaczymy m.in.: Elisabeth Moss, Josepha Fiennesa, Yvonne Strahovski, Alexis Bledel, Madeline Brewer, Amandę Brugel, Ann Dowd, O-T Fagbenle, Maxa Minghella, Samira Wiley i Bradleya Whitforda.

Wy też już nie możecie się doczekać?

Wszyscy wpatrują się w jej twarz. Ma być dowodem na to, że ideały jednak istnieją
Wszyscy wpatrują się w jej twarz. Ma być dowodem na to, że ideały jednak istnieją - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.04.2019 22:00
Serial jest świetny ale boje się że go zepsują kolejnymi sezonami...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.04.2019 14:33
już dawno żaden serial nie wciągnął mnie tak jak ten. Szkoda tylko ze nie mam wykupionego dostępu do tej platformy ehhh
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.04.2019 14:32
nie mogę się doczekać, uwielbiam ten serial
odpowiedz

Polecane dla Ciebie