Joanna Kulig zagra jedną z głównych ról w serialu Netflix - „The Eddy”!

„The Eddy” to debiut telewizyjny nagrodzonego Oscarem reżysera Damiena Chazelle’a.
Joanna Kulig zagra jedną z głównych ról w serialu Netflix - „The Eddy”!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/joannakulig_official/)
09.04.2019

Choć najnowszy film Pawła Pawlikowskiego „Zimna wojna”, nie zdobył w tym roku Oscara, wszyscy wieszczyli, że stanie się on przepustką do zagranicznej kariery Tomasza Kota i Joanny Kulig. Aktorzy, którzy stworzyli w tej klimatycznej, filmowej opowieści niezapomniane role, rzeczywiście powoli zaczynają odcinać kupony od udziału w znanej produkcji. Netflix poinformował bowiem właśnie, że Joanna Kulig zagra jedną z głównych ról w serialu „The Eddy”.

Zobacz także: 7 najlepszych filmów z Joanną Kulig. Musisz je zobaczyć!

„The Eddy” to dramat muzyczny osadzony w wielokulturowej rzeczywistości współczesnego Paryża. Jego akcja toczyć się będzie wokół jednego z paryskich klubów. To opowieść o jego właścicielu, członkach grającego tam na stałe zespołu i otaczającym ich, tętniącym życiem mieście. Kręcony w Paryżu ośmioodcinkowy serial produkcji Endeavor Content będzie dostępny wyłącznie na Netflix.
Dwa pierwsze odcinki wyreżyseruje nagrodzony Oscarem Damien Chazelle.

Opis fabuły:

MAJA (Joanna Kulig) to kobieta o niezwykłym głosie borykająca się z problemem alkoholowym. Gdy śpiewa, znajduje się w centrum uwagi, a oczy wszystkich są zwrócone na nią. Poza sceną czuje się zagubiona, niepewna kierunku, w którym zmierza jej życie. W obecnej sytuacji zdaje się, że nie pozostaje jej nic innego jak dołączyć do zespołu Elliota, któremu od czasu do czasu partneruje, mimo że do tej pory opierała się podjęciu tej decyzji.

Będziecie oglądać?

Kompromitujące zdjęcia Meghan Markle z Instagrama. Nic dziwnego, że usunęła konto
Kompromitujące zdjęcia Meghan Markle z Instagrama. Nic dziwnego, że usunęła konto - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie