Jest pierwszy zwiastun „Stranger Things 3”! Co wydarzy się w Hawkings?

Kultowy serial Netflixa wreszcie powraca z nowymi odcinkami!
Jest pierwszy zwiastun „Stranger Things 3”! Co wydarzy się w Hawkings?
Fot. materiały prasowe
20.03.2019

“Stranger Things” to jeden z hitowych seriali Netflixa. Opowieść o grupie nastolatków z miasteczka Hawkings w stanie Indiana osadzona w połowie lat 80. jest utrzymana w klimacie tajemnicy, nadprzyrodzonych mocy, a momentami także grozy. Młoda obsada “Stranger Things”, do której należą m.in. Millie Bobby Brown, Finn WolfhardGaten Matarazzo oraz Sean Astin już po premierze pierwszego sezonu serialu zyskali status międzynarodowych gwiazd, a eksperci wróżą im wielkie kariery. 

Zobacz również: Marcowe premiery na Netflix. Czeka nas wiele nowości i kultowych klasyków!

W związku z olbrzymią popularnością “Stranger Things” w zasadzie od początku było wiadomo, że nie skończy się na jednym sezonie. Jesienią 2017 roku Netflix wypuścił drugą serię serialu, a teraz w końcu przyszła pora na sezon trzeci. W Internecie właśnie pojawił się oficjalny zwiastun “Stranger Things 3”! 

Co wydarzy się w trzecim sezonie “Stranger Things”? Zaczyna się niewinnie – grupa przyjaciół przeżywa beztroskie lato, pełne swobody i zabawy. Jednak, jak to bywa w Hawkings, już wkrótce sprawy zaczynają się komplikować, a nad miastem zbiera się na (nadprzyrodzoną) burzę... Jedno jest pewne - potwór zwany jako Demogorgon jeszcze powróci! 

Fot. materiały prasowe

Premiera  trzeciego sezonu “Stranger Things” została zaplanowana na 4 lipca 2019 roku. Czekacie na nowe odcinki tego serialu? 

Zobacz również: Będzie drugi sezon najstraszniejszego serialu Netflixa! Zapowiada się jeszcze mroczniej

O Paulinie z Warszawy piszą media na całym świecie. To kolejna polska Barbie
O Paulinie z Warszawy piszą media na całym świecie. To kolejna polska Barbie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.03.2019 09:04
Słabo wygląda
odpowiedz

Polecane dla Ciebie