Parodia „Weź nie pytaj” to nowy hit Sieci. Matki uznały ją za swój hymn

Posłuchajcie.
Parodia „Weź nie pytaj” to nowy hit Sieci. Matki uznały ją za swój hymn
Fot. YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=a1kGi-X2_C8)
14.03.2019

Piosenka „Weź nie pytaj” Pawła Domagały biła w zeszłym roku rekordy popularności na YouTube. Do tej pory obejrzano ją już niemal 90 mln razy. Taka rozpoznawalność ma oczywiście swoje plusy i minusy, bo z jednej strony wszyscy nucą pod nosem utwór i są ciekawi kolejnych piosenek artysty, a z drugiej – zaczynają mieć go dość. Bywa czasem i tak, że utwór doczekuje się… parodii.

Polecamy także: Powstała polska wersja piosenki „Shallow”. Jest lepsza od oryginału!

- Piosenka Pawła Domagały „Weź nie pytaj” stała się inspiracją do stworzenia coveru, który podbił serca Internautów, szczególnie matek. „Weź nie pytaj - parodia Matki” to chyba jeden z najlepszych coverów ostatnich czasów, który został okrzyknięty hymnem matek – czytamy na serwisie kobieta.pl.

Autorką muzycznej parodii „Weź nie pytaj” jest Malwina Bakalarz. W swojej wersji utworu blogerka śpiewa o trudach macierzyństwa:

„Ciągle sprzątam te same miejsca, bo mi dziecko robi syf. Ciągle szukam, nie wiem gdzie co mam. Jak już trzymam to w rękach, to muszę mu oddać, bo w ryk”.

Refren brzmi równie prawdziwie:

„Weź nie pytaj, weź się przytul, weź tu ze mną, weź tu śpij. Daj odespać wszystkie noce, zęby, kolki, gorsze dni. Weź daj wypić ciepłą kawę, serial raz obejrzeć daj, weź zjedz ładnie to co w garze, umiar w grymaszeniu znaj”.

Cover Malwiny Bakalarz spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem wszystkich mam i… ojców. W komentarzach zachwyceni rodzice pisali m.in.:

„To nie parodia. To cała prawda”
„Szczere, prawdziwe i z humorem!”
„Z życia wzięte, miałam to samo”.

„Hymn matek”, jak pieszczotliwie określa się tę parodię, doczekał się już ponad 4 mln odtworzeń. Myślicie, że będzie równie popularny jak oryginał?

Azjatki pokazały, co skrywają pod makijażem. Mamy zdjęcia, w które trudno uwierzyć
Azjatki pokazały, co skrywają pod makijażem. Mamy zdjęcia, w które trudno uwierzyć - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (24)

Ocena: 4.33 / 5
lol (Ocena: 1) 18.03.2019 22:47
Tak slabe.Ze zenujace sa od ciebie sznorowki.Nuda i smut.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.03.2019 09:42
Kobieta która sprzedaje swoje życie rodzinne ….
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.03.2019 00:05
Tak to jest jak się robi bachory dla 500+
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 14.03.2019 23:22
I po co teraz tak kwiczą. Chciały na własne życzenie
odpowiedz
Nee (Ocena: 5) 14.03.2019 19:09
Ja nie miałam tak ciężko ;) Moje dziecko nie miało kolek, ząbkowanie przeszło bez bólu, noce przesypiało od połowy roczku całe w swoim łóżeczku, nie było histeryczne i ładnie jadło. Ja wiem, że brzmi to jak bajka. Ale poza pierwszym miesiącem było wszystko ok. Koleżanki patrzyły na mnie jak na dziwoląga. ;)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie