Jest pierwszy polski zwiastun filmu o najokrutniejszym seryjnym mordercy wszech czasów

Historia Teda Bundy’ego została opowiedziana w filmie “Podły, okrutny, zły”.
Jest pierwszy polski zwiastun filmu o najokrutniejszym seryjnym mordercy wszech czasów
Fot. YouTube.com/dobrastronafilmu
28.02.2019

Ted Bundy to jeden z najsłynniejszych morderców w historii. Mimo że został stracony na krześle elektrycznym w 1989 roku, jego postać do dziś fascynuje, a nazwisko nie zostało zapomniane. Można wręcz powiedzieć, że Bundy cieszy się pośmiertnym statusem celebryty. Świadczy o tym liczba produkcji filmowych na jego temat, które wciąż powstają. Wśród nich jest ostatni dokument Netflixa - “Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy’ego”, oraz nowy film fabularny, zatytułowany “Podły, okrutny, zły”. 

Zobacz również: Mężczyzna, który nienawidził kobiet. Kim był seryjny morderca, Ted Bundy?

“Podły, okrutny, zły” to zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych premier filmowych 2019 roku. Nie tylko ze względu na historię Teda Bundy’ego, ale także na gwiazdorską obsadę. W rolę czarującego mordercy wcielił się niegdysiejszy idol nastolatek, Zac Efron, znany przede wszystkim z “High School Musical”. Trzeba przyznać, że jego podobieństwo do Bundy’ego jest wręcz uderzające. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Lily Collins, Kaylę Scodelario, Jima Parsonsa czy Johna Malkovicha. Właśnie ukazał się pierwszy polski zwiastun promujący nową produkcję o Tedzie Bundym. Możecie go obejrzeć poniżej. 

W Stanach Zjednoczonych film “Podły, okrutny, zły” ukaże się na platformie Netflix. Niestety wszystko wskazuje na to, że polscy widzowie nie dostaną tej możliwości i będą musieli poczekać aż do kinowej premiery. Ta jest zapowiadana w naszym kraju na 10 maja 2019. 

Przypomnijmy, że ostatnie produkcje filmowe na temat Teda Bundy’ego wywołały wiele kontrowersji. Wszystko dlatego, że wiele kobiet oglądających zarówno dokument “Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy’ego” jak i zwiastun filmu “Podły, okrutny, zły” zaczęło publicznie gloryfikować postać Bundy’ego i zamieszczać na jego temat pochlebne wpisy w mediach społecznościowych. Kobiety pisały, że Bundy jest niesamowicie przystojny i pociągający. Doszło do tego, że głos w dyskusji zajęli sami przedstawiciele Netflixa, pisząc na Twitterze: „Widziałem wiele komentarzy na temat rzekomego uroku Teda Bundy’ego i chciałbym delikatnie wszystkim przypomnieć, że są tysiące przystojnych mężczyzn na tym serwisie - prawie żaden z nich nie był seryjnym mordercą”. 

Ciekawi was historia Teda Bundy’ego? Wybierzecie się na film “Podły, okrutny, zły”? 

Zobacz również: Marcowe premiery na Netflix. Czeka nas wiele nowości i kultowych klasyków!

Polecane wideo

Ludzkie oblicze brytyjskiej rodziny królewskiej. Te zdjęcia wywołały skandal
Ludzkie oblicze brytyjskiej rodziny królewskiej. Te zdjęcia wywołały skandal - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.02.2019 19:41
On był przystojny i dlatego tyle zabijal
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.02.2019 12:56
Zakupy w sieci? Tu znajdziesz ciekawe, oryginalne produkty w niskich cenach https://link.do/F6sBh
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.02.2019 11:33
Sheldon :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie