Będzie drugi sezon najstraszniejszego serialu Netflixa! Zapowiada się jeszcze mroczniej

Miłośnicy horrorów mogą się szykować na nową dawkę emocji.
Będzie drugi sezon najstraszniejszego serialu Netflixa! Zapowiada się jeszcze mroczniej
Fot. Netflix
25.02.2019

“Nawiedzony dom na wzgórzu” (tytuł oryginalny: “The Haunting of Hill House”) to serial, który pojawił się na platformie Netflix w październiku 2018 i z miejsca stał się hitem. Widzowie nie mogli oderwać się od trzymającej w napięciu historii rodzeństwa Crain, w której aż roi się od duchów i niewyjaśnionych zjawisk. Zdaniem wielu to zdecydowanie najstraszniejsza produkcja w historii Netflixa! 

Zobacz również: Ten serial na Netflixie jest tak straszny, że ludzie mdleją podczas oglądania!

“Nawiedzony dom na wzgórzu” zakończył się po 10 odcinkach, ale finał serialu dla wielu fanów wcale nie okazał się oczywisty, a na jego temat powstało wiele “teorii spiskowych”. Oczywiście miłośnicy tej historii natychmiast zaczęli domagać się kontynuacji serialu. Niestety producenci wyraźnie dali do zrozumienia, że nie poznamy dalszych losów rodziny Crain. Jednak Netflix nie rezygnuje z kury znoszącej złote jajka i właśnie ogłosił, że powstanie kolejna seria “Nawiedzonego domu na wzgórzu” - zupełnie nową obsadą i opowiadająca zupełnie nową historię. Mało tego – podobnie jak kultowy serial “American Horror Story”, “Nawiedzony dom na wzgórzu” będzie kontynuowany jako antologia. Oznacza to, że w planach są kolejne sezony serialu, a każdy z nich będzie samodzielną opowieścią z nowymi bohaterami. 

via GIPHY

Póki co wiadomo, że druga seria produkcji będzie nosić tytuł “The Haunting of Bly Manor”, a jej premiera jest zapowiadana przez Netflix na rok 2020. Bly Manor to nazwa posiadłości z powieści Henry’ego Jamesa zatytułowanej “W kleszczach lęku” (tytuł oryginalny: The Turn of the Screw”). Powieść z 1898 roku opowiada historię guwernantki opiekującej się małym rodzeństwem. Kobieta szybko nabiera podejrzeń, że rezydencja, w której pracuje, jest nawiedzone, a złe siły przejmują kontrolę nad dziećmi. Brzmi przerażająco, prawda? Na Twitterze pojawił się już pierwszy teaser zapowiadający “The Haunting of Bly Manor”. Póki co nie zdradza nic odnośnie fabuły serialu ani obsady, ale przyznać, że jest bardzo nastrojowy i wprowadza atmosferę lęku i niepokoju. 

Jesteście fanami “Nawiedzonego domu na wzgórzu”? Będziecie oglądać “The Haunting of Bly Manor” i kolejne części mrocznej antologii Netflixa? 

Zobacz również: Black Mirror Bandersnatch ma sekretne zakończenie, o którym nie wiedziałaś!

Zszokowane klientki pokazują ciuchy kupione w Internecie
Zszokowane klientki pokazują ciuchy kupione w Internecie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie