7 najlepszych filmów z Joanną Kulig. Musisz je zobaczyć!

We wszystkich jest świetna.
7 najlepszych filmów z Joanną Kulig. Musisz je zobaczyć!
Fot. AKPA
15.02.2019

Chyba nie będzie przesadą stwierdzenie, że Joanna Kulig jest obecnie najpopularniejszą aktorką w Polsce, ale również zagranicą. Sesją zdjęciową z nią są zainteresowane najlepsze magazyny, a ona sama bywa na imprezach z takimi gwiazdami, jak Brad Pitt. Wszystko za sprawą filmu „Zimna wojna”, w którym wcieliła się w Zulę Lichoń.

Autorka „50 twarzy Greya” wydaje nową książkę! O czym będzie „The Mister”?

Spodziewano się, że Kulig otrzyma nominację do Oscara, ale tak się nie stało. Mimo wszystko udział w „Zimnej wojnie” sprawił, że jej kariera rozkwitła. Piękna i uzdolniona aktorka z pewnością jeszcze nie raz pokaże widzom, na co ją stać. Jeżeli chodzi o nagrodę Amerykańskiej Akademii Filmowej, spodziewamy się, że kiedyś powędruje w jej ręce. Takie talenty zdarzają się naprawdę rzadko.
Jeżeli jesteście zainteresowane grą aktorską Joanny Kulig, polecamy kilka innych filmów z jej udziałem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Kulig (@joannakulig_official)

 

„Nieulotne”

Michał i Karina poznają się na wakacjach w Hiszpanii. W beztroski czas i rajski krajobraz wdziera się jednak rzeczywistość rodem z najgorszego snu. W tym filmie Joanna Kulig wciela się w postać Marty. Obok niej zagrali Jakub Gierszał i Magdalena Berus.

„Sponsoring”

Dziennikarka czasopisma dla kobiet bada zjawisko sponsoringu wśród studentek paryskiego uniwersytetu. Joanna Kulig gra w nim Alicję – jedną ze dziewczyn, które zarabiają na sprzedawaniu własnego ciała. To film, który obfituje w bardzo śmiałe sceny. Jego reżyserką jest Małgorzata Szumowska.

„Maraton tańca”

Jak można się domyślić po tytule, akcja filmu kręci się wokół konkursu tanecznego. Biorą w nim udział dwie przyjaciółki. Jedną z nich gr Joanna Kulig, a drugą Olga Frycz. Dziewczyny rywalizują o główną nagrodę. Ale to tylko jeden z wątków. Generalnie dominują w nich zdrady i sekrety.

„7 uczuć”

Joanna Kulig zagrała w nim mamę Gosi. Film opowiada o… uczuciach. Są to: smutek, strach, zazdrość, wstyd, radość, złość i wstręt. Do każdej zostaje przypisana jedna historia. W każdej ma udział główny bohater – Adaś Miauczyński, w którego wciela się Michał Koterski.

Produkcje Disneya, które wejdą do kin w tym roku

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lukasz Simlat (@supersimix77)

„Środa, czwartek rano”

Akcja filmu ma miejsce w Warszawie. Trwają obchody rocznicy Powstania Warszawskiego. Na ich tle rozgrywa się fragment historii dwojga ludzi: Tomka i Teresy. Tę ostatnią gra Joanna Kulig. Mężczyzna i kobieta reprezentują dwie odmienne postawy życiowe. On jest załamany i zamknięty na świat pod wpływem rozstania z dziewczyną, a ona otwarta, przebojowa i towarzyska.

„Facet (nie)potrzebny od zaraz”

Joanna Kulig wciela się w tym filmie w postać Patrycji, koleżanki Zosi. To ta ostatnia jest główną bohaterką. Młoda kobieta przechodzi kryzys, kiedy zostaje zdradzona przez faceta. Wraca pamięcią do swoich byłych chłopaków i zastanawia się, czy nie przegapiła po drodze tej prawdziwej miłości. Zosia postanawia to sprawdzić.

Gdzie można obejrzeć filmy nominowane do Oscara? Lista legalnych miejsc w Sieci

„Miłość jest wszystkim”

Akcja dzieje się podczas przedświątecznej gorączki w Gdańsku. Obfituje w romanse i zdrady. To opowieść wielowątkowa. Joanna Kulig gra w niej Magdę. U jej boku stanęli: Agnieszka Grochowska, Maciej Musiał, Jan Englert, Mateusz Damięcki i Olaf Lubaszenko

Źródło: filmweb.pl

Ubrała się jak Kylie Jenner. Szybko tego pożałowała
Ubrała się jak Kylie Jenner. Szybko tego pożałowała - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie