Wiemy, gdzie będzie można obejrzeć relację z rozdania Oscarów 2019

Jeden z kanałów wykupił transmisję.
Wiemy, gdzie będzie można obejrzeć relację z rozdania Oscarów 2019
Fot. Unsplash
18.02.2019

Wszyscy fani filmów czekają z niecierpliwością na 91. rozdanie najważniejszych nagród filmowych – Oscarów, a ono odbędzie się już wkrótce, bo 24 lutego. Jeden z kanałów udostępni transmisję na żywo. Zdradzamy na ten temat wszystkie najważniejsze informacje.

Gdzie można obejrzeć filmy nominowane do Oscara? Lista legalnych miejsc w Sieci

W tym roku gala Amerykańskiej Akademii Filmowej jawi się jako szczególnie ekscytująca. To za sprawą filmu Pawła Pawlikowskiego – „Zimna wojna”. Dzieło otrzymało aż trzy nominacje: dla najlepszego reżysera, za najlepsze zdjęcia i za najlepszy film nieanglojęzyczny. Spodziewano się też nominacji dla Joanny Kulig, ale aktorka jednak jej nie otrzymała. Mimo wszystko jest to zapewne kwestia czasu, a o samym dziele Pawlikowskiego mówi się, że jest ono największym sukcesem polskiej kinematografii w ciągu ostatnich lat.

Gdzie będzie można obejrzeć Oscary 2019?

Ci, którzy chcą kibicować „Zimnej wojnie” przed telewizorami, mogą włączyć Canal +. Ten kanał wykupił transmisję i udostępni ją abonentom nc+, a także niektórym sieciom kablowym, czytamy na elle.pl. Jakby tego było mało, miłośnicy filmów i Hollywood będą mogli obejrzeć transmisję z prosto z czerwonego dywanu, informuje dalej portal.

Włączcie telewizory o 23.30. Najpierw w Canal+ pojawi się film dokumentalny „Zawierucha w Hollywood”, a potem o 00.30 przeniesiecie się do studia oscarowego.

„Zimna wojna” otrzymała kolejną nagrodę!

Będziecie oglądać transmisję?

Polecane wideo

Kobiety zwariowały na punkcie tych nietypowych pierścionków "zaręczynowych". Kryje się za nimi nietypowe przesłanie
Kobiety zwariowały na punkcie tych nietypowych pierścionków "zaręczynowych". Kryje się za nimi nietypowe przesłanie - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie