Jak podrywają szejkowie?

Świat pełen kobiet, pieniędzy, używek, erotycznych rozkoszy i perwersyjnych zabaw.
Jak podrywają szejkowie?
Fot. Unsplash
12.02.2019

Marcinowi Margielewskiemu udało się z pierwszej ręki pozyskać informacje na temat życia najbogatszych mężczyzn świata. Autor ujawnia bezwzględną rzeczywistość nocnego życia szejków i arabskich książąt, która zwykle skrywa się za ścianami hoteli, apartamentów i luksusowych dyskotek. Książka „Jak podrywają szejkowieod 12 marca będzie dostępna w księgarniach.

 

Przemilczana prawda o życiu arabskich szejków

Historia młodego księcia, syna jednego z arabskich szejków, który ze względu na swoją pozycję i bogactwo może mieć wszystko. Dosłownie: wszystko.

Książę Abed ma dwie pasje - piękne kobiety i piękne konie. Wraz ze swoim ojcem przylatuje do Polski na słynną na całym świecie aukcję koni. Jednak szejk, zamiast kupić synowi upragnionego wierzchowca, niespodziewanie wyjeżdża. W hotelu Abed znajduje tylko enigmatyczny list od ojca, który prosi go, aby pozostał w Warszawie. Opiekę nad młodym księciem przejmuje jego kuzyn, który odkrywa przed Abedem świat pełen kobiet, pieniędzy, używek, erotycznych rozkoszy i perwersyjnych zabaw.

Autor ujawnia bezwzględną rzeczywistość nocnego życia szejków i arabskich książąt, która zwykle skrywa się za ścianami hoteli, apartamentów i luksusowych dyskotek.

Wszystkie dziewczyny, które przylatują na moje epickie przyjęcia, są modelkami. Dzi*ka to takie brzydkie słowo. Zwłaszcza na trzeźwo - powiedział Imad kpiąco.

On nie widział różnicy pomiędzy pracą modelki z profesjonalnych agencji a usługami prostytutki. Patrzyliśmy na tę sprawę z dwóch różnych perspektyw, ale miałem wrażenie, że jego doświadczenie w temacie sprawia, iż wcale nie jest taki daleki od prawdy. Modelki, z którymi pracowałem, z dużym zaangażowaniem prezentowały ubrania bogatym Arabkom, ale podejrzewałem, że za odpowiednią sumę równie chętnie zrzuciłyby je przed bogatymi Arabami.

- fragment książki

O autorze

Marcin Margielewski − karierę zaczynał jako dziennikarz radiowy, prasowy i telewizyjny, pracując dla mediów takich jak „Maxim”, „CKM”, „Super Express”, „Gazeta.pl”, „TVP” czy „Polsat Cafe”. Przez dziesięć lat podróżował, mieszkając między innymi w Wielkiej Brytanii, Dubaju, Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej. Pracował również jako dyrektor kreatywny kilku światowych marek.

Zobacz także: Ma 15 lat i jest najbogatszym nastolatkiem w Dubaju. Tak wygląda jego ekstrawaganckie życie

Polecane wideo

Tandetne, kiczowate, momentami wulgarne. 10 najgorszych zdjęć nowożeńców
Tandetne, kiczowate, momentami wulgarne. 10 najgorszych zdjęć nowożeńców - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 3.1 / 5
gość (Ocena: 5) 13.02.2019 12:49
Ja dostałam wielbłąda , da się go odpisać od podatku? ;)
odpowiedz
4 (Ocena: 5) 12.02.2019 17:25
Było tak i będzie że kasa rządzi
odpowiedz
Miras (Ocena: 2) 12.02.2019 17:01
Leniwe blachary wola przyjąć kloca na klatę lub w paszcze niż isc do marketu za kasa siedzieć. Podobno bogatych ludzi gówno nie śmierdzi... :D
odpowiedz
Jurek 64 (Ocena: 5) 12.02.2019 11:23
W pojęciu kultury i poszanowania drugiego człowieka (a również i własnego wizerunku przed innymi i samym sobą) świat coraz szybciej schodzi "na psy". Niekiedy cieszę się, że jestem już w końcówce przyglądania się takim zjawiskom (72 lata mam za sobą) - współczuję tylko moim zstępnym, którzy są wychowani (-e) i wychowywani (-e) w innym - i wydawałoby się normalnym - podejściem do świata.
zobacz odpowiedzi (1)
Janek (Ocena: 1) 12.02.2019 11:04
Podobno arabscy szejkowie nie mają u siebie toalet. Tylko zatrudniają polskie "modelki". Podobno wychodzi taniej niż budowa kibla. No i w kiblu trzeba czymś spłukać, a woda tam bardzo droga.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie