Produkcje Disneya, które wejdą do kin w tym roku

Oprócz klasyków w nowych odsłonach zobaczymy też nowości.
Produkcje Disneya, które wejdą do kin w tym roku
Fot. Unsplash
28.01.2019

„Mała syrenka”, „Kopciuszek”, „Śpiąca królewna”, „Król Lew” – na tych bajkach wychowywało się wiele dziewczynek. Każda z was na pewno zna te Disnejowskie produkcje. Być może wraca do nich z sentymentem po latach. Oglądanie bajek pozwala na nowo poczuć się dzieckiem i odpręża, ponieważ nie ma w nich brutalnych scen, wulgaryzmów i roznegliżowanych osób.

Black Mirror Bandersnatch ma sekretne zakończenie, o którym nie wiedziałaś!

Dla fanek Disneya mamy dobrą wiadomość. W 2019 r. do kin wejdzie kilka bajek i filmów tej wytwórni filmowej. Niektóre z nich to klasyki w nowych odsłonach. Na co zatem możemy liczyć w najbliższych miesiącach?

„Aladyn” – premiera 24 maja 2019 r.

Tym razem nie będzie to animacja. W bohaterów wcielą się aktorzy. Wśród nich zobaczymy m. in. Naomi Scott i Willa Smitha. W roli Aladyna wcieli się Mena Massoud. Jeżeli chodzi o fabułę, ponownie ujrzymy jak Aladyn będzie się starał i Jasminę – przy pomocy Dżina i latającego dywanu.

„Król Lew” – premiera 19 lipca 2019 r.

Wśród klasyków w nowych odsłonach nie mogło zabraknąć „Króla Lwa”. Bajka była wyciskaczem łez. Można zatem przypuszczać, że z oczu znowu polecą nam łzy, gdy zobaczymy walkę Mufasy i Skazy.

„Dumbo” – premiera 29 marca 2019 r.

Pamiętacie słonika Dumbo? Zobaczymy jak z wyśmiewanego, cyrkowego dziwadła staje się gwiazdą. Podobnie jak w przypadku „Króla Lwa” możemy liczyć na dużą dawkę wzruszeń. „Dumbo” to opowieść o spełnianiu marzeń i wartościach rodzinnych. Na dodatem ma doborową obsadę. Na ekranie zobaczymy Evę Green, Colina Farrella, Danny’ego DeVito i Michaela Keatona.

5 książek, które warto przeczytać w 2019 roku

„Artemis Fowl” – premiera 30 sierpnia 2019 r.

To coś zupełnie nowego. Film jest adaptacją książki Eoina Colfera o tym samym tytule. Głównym bohaterem jest 12-latek, który wyrusza w podróż, aby odnaleźć ojca. Wędrówka obfituje w przygody w nieznanym świecie, który chłopiec odkrywa. W filmie gra m. in. Judi Dench, Josh Gad, Miranda Raison i Ferdia Shaw.

„Kraina Lodu 2” – premiera 22 listopada 2019 r.

To kontynuacja przygód Anny, Elsy, Olafa i Kristoffa.

„Pingwiny” – premiera 22 kwietnia 2019 r.

W roli głównej występuje pingwin Steve. Żyje on na Antarktydzie i ma plan założenia rodziny. Gdy będzie próbował zrealizować ten cel, napotka przeszkody. To film dokumentalny, przyrodniczy.

Nowy, przerażający horror Netflixa. W roli głównej Jake Gyllenhaal

„Toy Story 4” – premiera 9 sierpnia 2019 r.

Chcesz sobie przypomnieć dzieciństwo? Pomogą ci w tym perypetie zabawek. Kowboj Chudy i jego przyjaciele będą musieli odszukać swoją przyjaciółkę, która została sprzedana i powędrowała do innego właściciela. Po drodze na pewno napotkają wiele przygód.

Na podstawie: ofeminin.pl

Suknie ślubne, które podobają się… wszystkim. 12 najpiękniejszych kreacji na świecie
Suknie ślubne, które podobają się… wszystkim. 12 najpiękniejszych kreacji na świecie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie