„The Perfect Date” – komedia romantyczna Netflixa, na którą fani czekają z jednego powodu

W roli głównej Noah Centineo. Nie mogło być lepiej!
„The Perfect Date” – komedia romantyczna Netflixa, na którą fani czekają z jednego powodu
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/ncentineo/ & https://www.instagram.com/ncentineo/)
16.01.2019

Z pewnością pamiętacie artykuł o Noah Centineo – przystojniaku, który rozkochał w sobie miliony fanek. A jeśli nie, koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć (warto!!!): Aktor z Netflixa jest tak przystojny, że ma już 10 milionów fanek!

Dziewczyny, które skrycie wzdychają do Noah, będą zatem zachwycone faktem, że aktor pojawi się w tym roku w nowej komedii romantycznej Netflixa.

- Chociaż o samej komedii jeszcze niewiele wiadomo, twórcy zdradzili zarys jej fabuły. Brooks Rattigan (w tej roli Noah Centineo) to licealista, który próbuje zebrać pieniądze, by pójść na studia. W końcu wpada na pomysł złożenia własnej, dość niecodziennej aplikacji randkowej, w której będzie odgrywał „nieistniejących chłopaków”. Zaczyna więc umawiać się z różnymi dziewczynami, za każdym razem przyjmując inną osobowość (oczywiście chłopaka marzeń), co sprawia, że sam zaczyna się zastanawiać, kim tak naprawdę jest i na ile udajemy starając się o względy drugiej osoby – informuje elle.pl.

Obok Centineo, na ekranie pojawią się także Camila Mendes i Laura Marano. Niestety nie wiadomo jeszcze, jaka jest dokładna data premiery. Pewne jest jedno – fani czekają na tę produkcję z wypiekami na twarzy!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Noah Centineo (@ncentineo)

Polecane wideo

Jest śliczna, ale faceci uciekają na jej widok. Przez jeden szczegół wpadła w kompleksy
Jest śliczna, ale faceci uciekają na jej widok. Przez jeden szczegół wpadła w kompleksy - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie