„Beverly Hills 90210” powraca!

W kontynuacji słynnego serialu zobaczymy starą obsadę.
„Beverly Hills 90210” powraca!
Fot. Beverly Hills 90210
03.01.2019

„Beverly Hills 90210” to serial, który zyskał miano kultowego. Był emitowany w latach 90. i cieszył się ogromną popularnością. Jego fani mogą zacierać ręce z radości, ponieważ niedługo powróci na ekrany pod postacią pełnometrażowego filmu. Mało tego, zobaczymy w nim oryginalną obsadę.

Nie wiesz, co dzisiaj obejrzeć? Oto 9 najlepszych seriali kostiumowych

Wielu twórców seriali oraz filmów po latach decyduje się na stworzenie ich kontynuacji. Przykładem jest chociażby „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” stanowiący opowieść o dalszych losach Kasi Zawady, jej rodziny oraz znajomych. Prawdopodobnie na coś podobnego możemy liczyć w przypadku „Beverly Hills 90210”, ale na razie wiele informacji nie zostało potwierdzonych. Jedna z nich dotyczy udziału Luke’a Perry’ego, czyli słynnego Dylana. Możemy być natomiast pewne, że w filmie wezmą udział: Tori Spelling, Jennie Garth, Ian Ziering, Gabrielle Carteris, Jason Priestley i Brian Austin Green. W obsadzie zabraknie natomiast Shannen Doherty, która walczy z rakiem.

O tym, że powstanie dalsza część słynnego serialu, dała znać Tori Spelling na swoim Instagramie. Jakiś czas temu opublikowała na nim zdjęcie z planu z opisem „Back to work”. Obecnie trwają negocjacje producentów z platformami streamingowymi i stacjami telewizyjnymi. Na temat premiery filmu nic nie wiadomo.

10 seriali, dla których warto w piątek wieczorem zostać w domu

Pierwszy odcinek „Beverly Hills 90210” został wyemitowany w 1990 r. Serial zyskał tak dużą popularność, że doczekał się aż 10. sezonów. Opowiada on o grupie przyjaciół z Beverly Hills, którzy na początku mierzą się z problemami w szkole i pierwszymi rozczarowaniami miłosnymi, a w późniejszych odcinkach z dylematami życia dorosłego.

Cieszycie się?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beverly Hills 90210 Reunion (@90210reunion)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beverly Hills 90210 Reunion (@90210reunion)

Największe skandale z udziałem celebrytów w 2018 roku
Największe skandale z udziałem celebrytów w 2018 roku - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie