„Black Mirror” powraca! I to z pełnometrażowym filmem, w którym sami zdecydujemy o losach bohaterów

Jaki los zgotujesz bohaterom odcinka “Black Mirror: Bandersnatch”?
„Black Mirror” powraca! I to z pełnometrażowym filmem, w którym sami zdecydujemy o losach bohaterów
Fot. Netflix
28.12.2018

Na tę chwilę czekaliśmy dokładnie rok. Już dziś na platformie Netflix pojawił się nowy, zupełnie wyjątkowy odcinek kultowego serialu “Black Mirror”. A właściwie... odrębny, pełnometrażowy film pod tytułem “Black Mirror: Bandersnatch”. Rozgrywa się on w uniwersum znanym widzom z poprzednich 4 sezonów “Czarnego lustra”, ale wprowadza absolutną nowość - oddaje sterowanie losami bohaterów nam, zgromadzonym przed ekranami komputerów. 

Zobacz również: „Black Mirror” wprowadzi prawdziwą REWOLUCJĘ w oglądaniu seriali. Znamy datę premiery 5. sezonu!

“Black Mirror: Bandersnatch” to interaktywny film Netflix przedstawiający historię, której już teraz możesz doświadczyć. W tej rozgrywającej się w latach 80-tych, niekiedy sprzecznej z moralnością przygodzie, sama decydujesz o tym, co wydarzy się dalej. Podróże, w które wyruszysz, będą od teraz bezpośrednim wynikiem twoich wyborów. Są decyzje do podjęcia, trudności do przezwyciężenia, niebezpieczeństwo, któremu trzeba stawić czoła i tak jak zawsze w życiu (i w Czarnym Lustrze), są też konsekwencje związane z naszymi wyborami. Mądry wybór może prowadzić do triumfu, natomiast podążanie niewłaściwą ścieżką, może zakończyć się katastrofą 

Gdy jedna wersja wydarzeń dobiegnie końca, możesz (a nawet powinnaś!) cofnąć się do początku i wybrać inne rozwiązanie, które pozwoli zmienić ścieżkę historii, a może nawet jej wynik. Dzięki temu film interaktywny “Black Mirror: Bandersnatch” można oglądać bez końca! A przynajmniej do momentu wyczerpania wszystkich możliwych opcji ;)

Fot. Netflix.com

My już nie możemy się doczekać momentu, gdy wciśniemy “play” i poznamy wszystkie możliwe wątki i zakończenia nowego odcinka “Black Mirror: Bandersnatch”, a ty? Koniecznie powiedz nam, jakie decyzje podjęłaś podczas oglądania! 

Zobacz również: Premiera 4 sezonu „Black Mirror” już dzisiaj. Dlaczego musisz obejrzeć ten serial?

Kiedyś było lepiej: 12 rzeczy z lat 90., za którymi tęsknimy najbardziej
Kiedyś było lepiej: 12 rzeczy z lat 90., za którymi tęsknimy najbardziej - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.12.2018 14:45
najlepsza wiadomość dnia XD
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.12.2018 14:45
uwielbiammmmm black mirror!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie