Showmax wycofuje się z Polski!

Musimy szukać innych kanałów do oglądania ulubionych seriali.
Showmax wycofuje się z Polski!
Fot. showmax
13.12.2018

Showmax to platforma streamingowa, na której oglądamy ulubione seriale. Wkrótce ta możliwość zostanie nam zabrana. Showmax wycofuje się z Polski. Stanie się to dokładnie z końcem stycznia 2019 r. Jaki jest powód?

8 seriali, które powinna obejrzeć każda kobieta

Na pewno nie chodzi o niezadowalające wyniki oglądalności. Naspers, czyli koncern, do którego należy Showmax, podaje następujące wyjaśnienie.

Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim partnerom, klientom i zespołowi Showmax, którzy wspierali firmę od momentu powstania prawie dwa lata temu i przykro nam, że ta historia się już kończy. Dalszy rozwój Showmax Polska, jako jedynej firmy działającej w obszarze wideo poza Afryką, nie mieści się w ramach przyjętej strategii zarówno MCG, która koncentruje się na kontynencie afrykańskim, jak i Naspersa. Showmax Africa będzie nadal działać jako część MultiChoice Group, a zmiany nie dotyczą pozostałych inwestycji Naspersa w Polsce – brzmi oficjalne oświadczenie, które czytamy na glamour.pl.

Nie wiesz, co dzisiaj obejrzeć? Oto 9 najlepszych seriali kostiumowych

Wiele osób dręczy pytanie, gdzie obejrzą swoje ulubione seriale? Na przykład „Opowieść podręcznej” i „Rojst”? Jeżeli chodzi o ten pierwszy, można go oglądać także na HBO GO, natomiast co do drugiego, niewykluczone, że prawa do emisji nabędzie jakaś stacja telewizyjna albo inna platforma. Trzeba zatem szukać alternatywnych „miejsc”, w których będą dostępne.
 

Nawiedzone zdjęcia. Te fotografie mają być dowodem na istnienie życia po śmierci
Nawiedzone zdjęcia. Te fotografie mają być dowodem na istnienie życia po śmierci - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie