Gra o tron, 13 powodów, Opowieść podręcznej. Wiemy, kiedy wystartują kolejne sezony najpopularniejszych seriali!

Wśród nich jest 8. sezon „Gry o tron”.
Gra o tron, 13 powodów, Opowieść podręcznej. Wiemy, kiedy wystartują kolejne sezony najpopularniejszych seriali!
Fot. Unsplash
08.12.2018

Do roku 2019 pozostało zaledwie kilka tygodni. Niektórzy nie mogą się go wprost doczekać, ponieważ wraz z nim pojawią się kontynuacje ulubionych seriali. Wśród nich znajdzie się ta jedna najbardziej wyczekiwana, czyli 8. sezon „Gry o tron”. Oprócz tego doczekamy się kolejnych serii „Stranger Things”, „Opowieści podręcznej” i innych produkcji. Już wiadomo, kiedy możemy się ich spodziewać.

Oto harmonogram.

8 seriali, które powinna obejrzeć każda kobieta

„Gra o tron”

Ostatni sezon będzie składał się z zaledwie 6. odcinków, ale będą one dłuższe niż w poprzednich seriach. Pierwszy wystartuje w kwietniu.

„Opowieść podręcznej”

Na 3. sezon tego serialu również czekają miliony widzów. Warto podkreślić, że zdobył on m. in. dwa Złote Globy. Podobnie jak „Gra o tron”, pojawi się w kwietniu.

„Chilling Adventures of Sabrina”

Widzom spodobała się także adaptacja komiksu Chilling Adventures of Sabrina. 1. sezon wystartował niedawno – w październiku br. Wiemy, że 2. będzie można obejrzeć w 2019 r., ale na razie nie podano dokładnej daty.

„Stranger Things”

Ci, którzy oglądali dwa pierwsze sezony, twierdzą, że jednym z największych atutów serialu jest klimat. Ale na jego kolejną dawkę trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Kolejny sezon „Stranger Things” został zaplanowany na jesień 2019 r.

„Ania, nie Anna”

Już zostało oficjalnie ogłoszone, że powstanie 3. sezon tego serialu, wzorowanego na powieści Lucy Maud Montgomery. Na razie nie podano dokładnej daty, ale na pewno zobaczymy go w 2019 r.

„Poldark – Wichry losu”

5. sezon tego pięknego, kostiumowego serialu będzie ostatnim. Dokładna data jego emisji nie jest znana. Na pewno będzie to rok 2019.

„Detektyw”

3. sezon serialu w Polsce pojawi się 19 stycznia 2019 r. Będzie się składał z 8 odcinków, w trakcie których Wayne Hays stawi czoła makabrycznej zbrodni.

Nie wiesz, co dzisiaj obejrzeć? Oto 9 najlepszych seriali kostiumowych

„13 powodów”

Widzowie pokochali uczniów Liberty High, dlatego twórcy zdecydowali się na nagranie 3. sezonu. Ma on się skupić na problemach bohaterów, których już znamy. Podobno wątek Hannah nie będzie kontynuowany. W Sieci pojawiła się informacja, że nowa seria wystartuje na wiosnę 2019 r.

Wy też nie możecie się doczekać?

Oto wszystkie ukryte duchy w "Nawiedzonym domu na wzgórzu". Zauważyliście je?
Oto wszystkie ukryte duchy w "Nawiedzonym domu na wzgórzu". Zauważyliście je? - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 4) 08.12.2018 11:18
Sabrina sezon 2 5 kwietnia, poprawcie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie