Czekasz na film “Narodziny gwiazdy”? Mamy dla ciebie wspaniałą wiadomość!

Na wszystkich kinomaniaków czeka wyjątkowa akcja specjalna!
Czekasz na film “Narodziny gwiazdy”? Mamy dla ciebie wspaniałą wiadomość!
Fot. Warner Bros. Pictures
29.11.2018

Film “Narodziny gwiazdy” (tytuł oryginalny: “A Star is Born”) będzie miał swoją polską premierę już w najbliższy piątek 30 listopada 2018 roku. To jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku - to głównie za sprawą gwiazdorskiej obsady, ponieważ w rolach głównych zobaczymy Bradleya Coopera oraz Lady Gagę. Krytycy filmowi już teraz mówią, że piosenkarka i aktorka ma wielkie szanse, żeby za swoją nową rolę otrzymać Oscara!

Zobacz również: 7 listopadowych premier kinowych, których nie możesz przegapić

Z okazji polskiej premiery “Narodzin gwiazdy” serwis TIDAL i sieć kin Multikino przygotowali muzyczną promocję dla wszystkich fanów Lady Gagi i Bradleya Coopera. Użytkownicy aplikacji mogą pobrać bezpłatny kod, który umożliwia zakup biletu na film „Narodziny gwiazdy” w promocyjnej cenie 16 złotych. Promocja obowiązuje do 14 grudnia w sieci kin Multikino w całej Polsce.

Fot. materiały prasowe

Aby zdobyć kod, który upoważni do zakupu biletu za cenę 16 złotych wystarczy odtworzyć playlistę „A Star is Born Soundtrack” w aplikacji TIDAL. Po chwili pojawi się powiadomienie pop-up, za pomocą którego możemy odebrać kod zniżkowy. Pobrany rabat upoważnia do zakupu nieograniczonej ilości biletów w cenie jednostkowej 16 złotych. Zniżkę za pomocą aplikacji można wygenerować do 4 grudnia do godziny 23:59. Kody można wymieniać na bilety do 14 grudnia we wszystkich kinach sieci Multikino w całej Polsce. Link do playlisty „A Star is Born Soundtrack” w TIDAL: bit.ly/AStarIsBorn_Soundtrack

Film „Narodziny gwiazdy” opowiada o tragicznej historii miłosnej Jacksona Maine’a, w którego wcielił się Bradley Cooper oraz Ally – w tej roli Lady Gaga. Na początku znajomości Jack namawia Ally, aby uwierzyła w swoje umiejętności i pomaga jej w zdobyciu sławy. Gdy okazuje się, że jej kariera szybko nabiera tempa, Jack ma trudność z odnalezieniem się w nowej sytuacji. Oprócz Cooper’a i Gagi, w obsadzie znaleźli się także Andrew Dice Clay, Dave Chappelle oraz Sam Elliott.

Wybierzecie się do kina na “Narodziny gwiazdy”? Bo my na pewno tak!

Zobacz również: „After” – film, na który wszystkie kobiety czekają z wypiekami na twarzy

Te znaki zodiaku będą miały prawdziwie magiczny grudzień!
Te znaki zodiaku będą miały prawdziwie magiczny grudzień! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie