Jest zwiastun pierwszego polskiego serialu Netflixa! Zobacz „1983”

Produkcja została wyreżyserowana przez samą Agnieszkę Holland. O czym opowie serial?
Jest zwiastun pierwszego polskiego serialu Netflixa! Zobacz „1983”
Fot. Netflix
07.11.2018

Tej jesieni Netflix rozpieszcza swoich widzów nowymi filmami, serialami i dokumentami. Dzięki temu będziemy mieli jak walczyć z nudą w długie i szare wieczory! Część nowości już pojawiła się na popularnej platformie streamingowej, inne będą miały swoją premierę już niebawem.

Zobacz również: 10 seriali Netflixa, których nie możemy się doczekać! To będą najgorętsze premiery tej jesieni

Jednym z seriali, które tej jesieni zadebiutują na Netflixie, będzie pierwsza polska produkcja - serial “1983”. Reżyseruje go m.in. sama Agnieszka Holland oraz jej córka, Kasia Adamik. W rolach głównych wystąpi plejada polskich gwiazd, w tym Robert Więckiewicz, Maciej Musiał, Andrzej Chyra, Michalina Olszańska, Zofia Wichłacz, Edyta Olszówka, Agnieszka Żulewicz czy Mateusz Kościukiewicz. Mamy już pierwszy oficjalny zwiastun serialu 1983”!

O czym opowie pierwszy polski serial Netflixa? Oto parę słów o jego fabule: „Straszliwy atak terrorystyczny z 1983 roku pogrzebał polskie nadzieje na wyzwolenie i zapobiegł upadkowi Związku Radzieckiego. Dwadzieścia lat później zimna wojna wciąż trwa w najlepsze. Student prawa z ideałami i skompromitowany oficer śledczy odkrywają spisek, który pozwolił utrzymać żelazną kurtynę i represyjne państwo policyjne w Polsce. Teraz, w 2003 roku, po dwóch dekadach pokoju i dobrobytu, przywódcy reżimu wcielają w życie tajny plan obmyślony wspólnie z nieoczekiwanym przeciwnikiem jeszcze w latach 80. Spisek nie tylko radykalnie odmieni Polskę i wpłynie na życie jej obywateli, ale odmieni losy całego świata. Intryga odkryta przez bohaterów może wzniecić rewolucję, a rządzący nie cofną się przed niczym, żeby zachować ją w tajemnicy” - czytamy w komunikacie prasowym.

Fot. Netflix.com

Serial „1983” będzie dostępny na Netflixie już od 30 listopada 2018 roku. Będziecie go oglądać?

Zobacz również: Ten serial na Netflixie jest tak straszny, że ludzie mdleją podczas oglądania!Ukrywane przed światem, straszliwie zdeformowane... Tak wyglądają „dzieci Czarnobyla”
Ukrywane przed światem, straszliwie zdeformowane... Tak wyglądają „dzieci Czarnobyla” - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.11.2018 11:49
Holand ,specjalistka od anty-polskich szmira i bujd na resorach...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.11.2018 17:50
nice!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.11.2018 14:39
będę oglądac!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie