7 listopadowych premier kinowych, których nie możesz przegapić

Wszystkie filmy zapowiadają się niezwykle interesująco.
7 listopadowych premier kinowych, których nie możesz przegapić
Fot. iStock
05.11.2018

Jesień to dobry okres dla kinomaniaków. To właśnie wtedy kinach zaczynają być wyświetlane najlepsze filmy. Jeżeli chodzi o listopad, zapowiada się pod tym względem bardzo interesująco. Czekają nas m. in. dwie polskie komedie romantyczne, biografia Freddiego Mercury, dramat o prawach kobiet i bajkowa produkcja Disneya.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mackenzie Foy (@mackenziefoy)

17 filmów, które pomogą Ci znieść rozstanie

„Sofia”

Film będzie można zobaczyć w kinach od 23 listopada. Jego tematyka odnosi się do praw kobiet w Maroku, gdzie toczy się akcja. Chociaż Maroko wydaje się jednym z nowocześniejszych państw islamskich, prawo jest bardzo restrykcyjne. Do tego stopnia, że kobiety, które zaszły w ciążę poza związkiem małżeńskim, są zamykane w więzieniach. Jedną z nich jest Sofia. Kobieta będzie musiała podjąć decyzję, od której zależy jej dalsze życie. W tle tej historii widz zobaczy obraz marokańskiego społeczeństwa.

„Miłość jest wszystkim”

Premiera tego filmu będzie miała miejsce 23 listopada. To jeden z filmów świątecznych, który w tym roku zastąpi kultowe „Listy do M.”. Zobaczymy w nich perypetie miłosne na tle świątecznej gorączki. W role główne wcielili się m. in.: Olaf Lubaszenko, Joanna Kulig, Jan Englert, Mateusz Damięcki i Maciej Musiał.

„Narodziny gwiazdy”

Film wystartuje w kinach 30 listopada. Opowiada on o Jacksonie Mainie – gwiazdorze muzyki country. W momencie gdy dopada go kryzys, poznaje on utalentowaną Ally. Pomiędzy nimi rodzi się uczucie. Mężczyzna pomaga kobiecie osiągnąć sławę. Kiedy to się staje, nie może poradzić sobie z sukcesem ukochanej.

Oto wszystkie ukryte duchy w „Nawiedzonym domu na wzgórzu”. Zauważyliście je?

„Planeta singli 2”

Ciąg dalszy przygód Ani i Tomka zobaczymy w kinach 9 listopada. W pierwszej części kobieta i mężczyzna po wielu perypetiach schodzą się ze sobą. W drugiej będziemy świadkami kryzysu tej relacji. Mało tego, zarówno Ania, jak i Tomek poznają nowych partnerów. Wiele będzie się działo także u przyjaciółki Ani i jej matki.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Oficjalny Profil Filmu (@planetasingli)

„Bohemian Rapsody”

Ten film pojawi się w kinach od 2 listopada. Opowiada on historię zespołu Queen. Ukazuje jego najlepsze lata, zanim wszystko zaczęło się sypać pod wpływem skandalizujących występków Freddiego Mercury.

„Robin Hood: Początek”

Kolejną odsłonę przygód buntowniczego Robina zobaczymy w kinach od 29 listopada. Robin wraca z wyprawy krzyżowej do domu i odkrywa, że rozeszła się fałszywa wieść o jego śmierci. Uwierzyła w nią jego ukochana Marion, która poślubiła innego mężczyznę. Z kolei Szeryf z Nottingham skonfiskował jego majątek. Robin z towarzyszącym mu Małym Johnem zawalczą o nie, Marion i okolicznych mieszkańców, którzy znajdują się w niebezpieczeństwie.

Jest pierwsze zdjęcie z 8. sezonu „Gry o tron”!

„Dziadek do orzechów i cztery królestwa”

Premiera tego filmu odbędzie się 2 listopada. Jego fabuła została oparta na baśni E.T.A Hoffmana. Opowiada ona o Klarze, która otrzymuje od swojego krewnego złotą nic. Prowadzi ona do innego świata. To właśnie tam odnajduje klucz do tajemniczego pudełka, podarowanego jej niegdyś przez matkę. Wkrótce traci go. Główna bohaterka będzie chciała go odzyskać. Aby tego dokonać, czeka ją przeprawa przez cztery królestwa. Jedno z nich będzie mroczne. W nim Klara stawi czoła Matce Ginger. W filmie grają m. in. Keira Knightley, Emily Blunt, Helen Mirren i Morgan Freeman. Chociażby ze względu na nich oraz widowiskowe sceny warto wybrać się do kina.
 
 

Oto wszystkie ukryte duchy w "Nawiedzonym domu na wzgórzu". Zauważyliście je?
Oto wszystkie ukryte duchy w "Nawiedzonym domu na wzgórzu". Zauważyliście je? - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.11.2018 17:35
Byłam na Dziadku do Orzechów, wspaniały film z cudowną muzyką Czajkowskiego
odpowiedz

Polecane dla Ciebie