Jest pierwsze zdjęcie z 8. sezonu „Gry o tron”!

Jak zakończą się losy Daenerys i Jona?
Jest pierwsze zdjęcie z 8. sezonu „Gry o tron”!
Fot. HBO
02.11.2018

„Gra o tron” to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejszy serial ostatnich lat. Już od siedmiu sezonów fani tej produkcji HBO w napięciu śledzą walkę o władzę w krainie Westeros. Przed nam już tylko jedna, ostatnia seria “Gry o tron” - sezon 8. będzie miał swoją premierę w 2019 roku. To jeszcze sporo czasu, ale twórcy serialu już zaczynają uchylać nieco rąbka tajemnicy.

Zobacz również: Czy strój Daenerys z ostatniej serii “Gry o tron” przypadkiem zdradził jej los?

W Internecie pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie promujące 8. sezon „Gry o tron”! Widzimy na nim dwójkę najważniejszych bohaterów, czyli Jona Snowa i Daenerys Targaryen. Fani, którzy oglądali finał siódmego sezonu doskonale pamiętają, że ich relacja rozwinęła się w bardzo szybkim tempie! Już nie możemy się doczekać, aby w ostatniej serii „Gry o tron” wreszcie poznać odpowiedź na to, co wyniknie z relacji między Danny a Jonem. Wracając jednak do pierwszego oficjalnego zdjęcia z 8. sezonu „Gry o tron”: jest to okładka nowego numeru magazynu „Entertainment Weekly”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Entertainment Weekly (@entertainmentweekly)

Przy okazji sesji zdjęciowej aktorzy “Gry o tron” zdradzili, że praca nad ostatnim sezonem była o wiele bardziej wymagająca niż podczas poprzednich serii. “Sceny, które 5 lat temu byłyby kręcone w 1 dzień, teraz powstawały w 5 dni zdjęciowych. [Twórcy] chcą to zrobić dobrze, chcą mieć pewność, że będą mieli różne opcje” - mówił Kit Harington, odtwórca roli Jona Snowa. Warto przypomnieć, że kręcenie finałowej bitwy trwało aż 55 dni, i to tylko w plenerze! Potem ekipa przeniosła się do studia, gdzie kolejne ujęcia tej samej bitwy nagrywano przez kolejnych parę tygodni. Możemy więc mieć pewność, że ostatnia seria “Gry o tron” będzie utrzymana na najwyższym poziomie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Entertainment Weekly (@entertainmentweekly)

Ostatni, 8. sezon “Gry o tron” powróci z 6 nowymi odcinkami w 2019 roku. Będziecie oglądać?

Zobacz również: Ten serial na Netflixie jest tak straszny, że ludzie mdleją podczas oglądania!
Polecane wideo

Oto wszystkie ukryte duchy w "Nawiedzonym domu na wzgórzu". Zauważyliście je?
Oto wszystkie ukryte duchy w "Nawiedzonym domu na wzgórzu". Zauważyliście je? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.11.2018 13:41
Czekam!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.11.2018 10:55
wreszcie!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie