Ten serial na Netflixie jest tak straszny, że ludzie mdleją podczas oglądania!

Niektórzy ze strachu tracą przytomność, innych atakują torsje...
Ten serial na Netflixie jest tak straszny, że ludzie mdleją podczas oglądania!
Fot. Netflix
16.10.2018

Wielu ludzi uwielbia się bać i z rozkoszą i dreszczykiem adrenaliny urządza sobie prawdziwe maratony filmowe, godzinami oglądając horrory czy filmy o zjawiskach paranormalnych. Do tego obecnie przeżywamy swoisty renesans tych gatunków - co chwilę powstają nowe produkcje o duchach, wampirach, zombie czy nawiedzonych domach, a reżyserzy konkurują między sobą o nagrodę dla twórcy najstraszniejszego film roku.

Zobacz również: 10 seriali Netflixa, których nie możemy się doczekać! To będą najgorętsze premiery tej jesieni

Wygląda na to, że właśnie pojawił się poważny kandydat do tytułu najbardziej przerażającego serialu roku. Mowa o produkcji zatytułowanej “Nawiedzony dom na wzgórzu” (tytuł oryginalny: “The Haunting of Hill House”), która 12 października 2018 roku miała swoją premierę na Netflixie. Ci, którzy mieli już okazję obejrzeć serial, albo chociaż kilka z 10 odcinków, które stanowią pierwszą serię, są zgodni - to jedna z najbardziej przerażających produkcji ostatnich lat. Zdaniem fanów “Nawiedzony dom na wzgórzu” nie tylko straszy, ale też może się pochwalić trzymającą w napięciu i ciekawą fabułą. Właśnie dlatego widzowie nie są w stanie przestać go oglądać - mimo że momentami to, co pojawia się na ekranie wywołuje w nich szokujące reakcje.

“Nawiedzony dom na wzgórzu na Netflixie to jeden z najbardziej przerażających seriali, jakie w życiu oglądałam, który sprawia, że obgryzam paznokcie, chowam się za kanapą, nie jestem w stanie oddychać i prawie mdleję” - napisała jedna z fanek serialu na Twitterze.

“Nawiedzony dom na wzgórzu sprawia, że wymiotuję z nerwów. Więc mi się podoba.”

“Przez Nawiedzony dom na wzgórzu trzy razy dostałem dziś zawału serca, chyba w ogóle nie dam rady zasnąć…” - napisał jeszcze inny użytkownik Twittera, a to tylko parę wpisów.

“Nawiedzony dom na wzgórzu” zbiera rewelacyjne recenzje także od krytyków filmowych. Magazyn “GQ” określił go mianem “jednego z najlepszych seriali tego roku” oraz “jednego z najstraszniejszych seriali wszech czasów”. Z kolei w serwisie Rotten Tomatoes, czyli na jednej z najpopularniejszej platformy internetowej, na której internauci i krytycy mogą oceniać filmy i seriale, produkcja Netflixa zebrała 100 proc. pozytywnych opinii.

via GIPHY

Przypomnijmy, że “Nawiedzony dom na wzgórzu” to (kolejna już) ekranizacja powieści autorstwa Shirley Jackson z 1959 roku o tym samym tytule. Serial wyprodukowany przez Netflix opowiada historię rodziny, która w wyniku upiornych wydarzeń musi opuścić swój dom i po latach poradzić sobie z konsekwencjami tej decyzji.

Oglądacie “Nawiedzony dom na wzgórzu”? Jakie są wasze opinie o tym serialu?

Zobacz również: „Black Mirror” wprowadzi prawdziwą REWOLUCJĘ w oglądaniu seriali. Znamy datę premiery 5. sezonu!

Twój znak zodiaku zdradza, jakimi wartościami kierujesz się w życiu
Twój znak zodiaku zdradza, jakimi wartościami kierujesz się w życiu - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 4.43 / 5
gość (Ocena: 1) 22.10.2018 21:26
ja mdlałam na co drugim odcinku a moja koleżanka na każdym! serio?! chyba mało prawdziwych horrorów w życiu widzieliście.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.10.2018 08:42
Nie przesadzajmy. Ten serial to nie typowy horror, więcej jest w nim wątków psychologicznych gdzie widz musi się domyślać i śledzić fabułę bo nie wiadomo co się zdarzy. Prawdą jest że serial jest genialny ale widziałam straszniejsze horrory.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.10.2018 07:59
Serial genialny, ale bez przesady z tym wątkiem horrorowym
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.10.2018 22:17
Serial jest bardzo dobry, ale nie jest wcale taki straszny. Bez przesady ...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.10.2018 17:06
Serial mistrzostwo, ale z tym przerażającym to nie przesadzajmy.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie