Harry Potter POWRACA! Będą aż 3 nowe książki!

I to jeszcze w tym roku.
Harry Potter POWRACA! Będą aż 3 nowe książki!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/pottermore/)
03.09.2018

“Harry Potter” to chyba najsłynniejsza seria powieści dla dzieci i młodzieży wszech czasów. J.K. Rowling, autorka sagi, napisała aż 7 tomów magicznych opowieści o przygodach nastoletniego czarodzieja, Harry’ego, i jego przyjaciół. Mimo że od premiery ostatniej części sagi minęło już 11 lat, fani wciąż chętnie wracają do tych książek i żywo o nich dyskutują.

Zobacz także: Fani odkrywają największe niespójności w Harrym Potterze (też to zauważyłaś?)

Skoro “Harry Potter” do dziś cieszy się ogromną popularnością, zarówno wśród pokolenia, które dosłownie dorastało razem z nim, jak i wśród młodszej generacji, nie dziwi fakt, że od czasu do czasu fani wciąż dostają nowe niespodzianki z magicznego świata stworzonego przez J.K. Rowling, m.in. nowe książki. Tak też stanie się i w tym roku - właśnie dowiedzieliśmy się, że w październiku do sprzedaży trafią aż trzy książki z uniwersum Harry’ego Pottera!

Nowe książki będą stanowić kreatywne dodatki i rozwinięcia dla historii, które fani “Harry’ego Pottera” dobrze znają i kochają. Ukażą się w zaskakujących i oryginalnych formach, m.in. jako pop-up book, czyli książka-rozkładanka. Właśnie tak będzie wyglądać dodatek zatytułowany “Harry Potter: A Pop-Up Guide to Hogwarts”, autorstwa Matthew Reinharta. Książka ukaże się 23 października 2018 roku, i będzie przedstawiać najważniejsze magiczne lokalizacje z uniwersum Harry’ego, m.in. zamek Hogwart czy Zakazany Las. Po otwarciu książki wszystkie miejsca ukażą się czytelnikom w formie trójwymiarowej!

Zobacz także: Magiczna kolekcja marki SiNSAY

Drugim dodatkiem, także w formie pop-up, będzie “Harry Potter: Creatures: A Paper Scene Book”. Książka przedstawi wszystkie fantastyczne i magiczne stworzenia, które zostały wspomniane w tomach przedstawiających przygody Harry’ego, a także w filmie “Fantastyczne zwierzęta i gdzie je znaleźć”. Ostatnim dodatkiem będzie “Harry Potter: Imagining Hogwarts: A Beginner's Guide to Moviemaking”, autorstwa Bryana Michaela Stollera. W tej książce poznamy tajniki kostiumologii, a także dowiemy się, jak tworzyć scenorysy. To prawdziwa gratka dla wszystkich aspirujących twórców filmowych!

Cała seria trzech książkowych nowości z uniwersum “Harry’ego Pottera” pojawi się w sprzedaży pod koniec października 2018 roku i będzie kosztować w sumie 96 funtów, czyli ok. 460 zł. To spory wydatek, ale na pewno znajdzie się wielu fanów, którzy od razu popędzą do księgarń! A ty? Kupisz nowe książki z uniwersum “Harry’ego Pottera”?

Zobacz także: Ludzie oszaleli na punkcie chłopaka, który wygląda jak Harry Potter! (Zdjęcie numer 6 najlepsze!)


Polecane wideo

Zeszyty w instagramowym stylu
Zeszyty w instagramowym stylu - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 2.89 / 5
gość (Ocena: 1) 14.11.2018 19:11
Przestań pisać artykuły.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.09.2018 21:34
Wolałabym jakiś sequel albo lepiej - prequel i fabułę opartą na czasach rodziców Harry'ego. Książek wyżej raczej nie kupię.
zobacz odpowiedzi (1)
Luiza (Ocena: 5) 04.09.2018 17:52
Nie mogę się doczekać kolejnej facynującej i zaskakującej odsłany tajemnic zamku Hogwart jak i jego mieszkańców! Dorastałam z Harrym Potterem a teraz robi to moja còreczka od dwóch lat a ma dopiero 12 lat... Cieszy mnie to bardzo bo to nas bardzo do siebie zbliżyło!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 04.09.2018 08:50
Widziałem, że to clickbait, ale eh.. i tak rozczarowanie..
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 04.09.2018 07:46
Jestem ogromną fanką HP pomimo, iż mam 24 lata chętnie wracam do tych książek. Myślę jednak, że takie dodatki to jednak są dla młodszego pokolenia.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie