KONKURS: Do wygrania film DVD „Narzeczony na niby”!

KONKURS: Do wygrania film DVD „Narzeczony na niby”!
KONKURS: Do wygrania film DVD „Narzeczony na niby”!
29.08.2018

Karina (Julia Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Niestety mężczyzna któremu oddała serce (Piotr Adamczyk), wydaje się bardziej zainteresowany sobą niż nią. Wkrótce jednak nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamienią uporządkowane życie Kariny w prawdziwy emocjonalny rollercoaster. Szybko okaże się, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.

Czy jedno kłamstewko może wywrócić życie do góry nogami? Kiedy totalna katastrofa czai się za rogiem, okazuje się, że aby ułożyć sobie życie, najpierw trzeba pozwolić mu rozpaść się w drobny mak…

Film „Narzeczony na niby” swoją premierę DVD miał 26 lipca, a teraz… możecie wygrać go w naszym konkursie. Do rozdania mamy dokładnie 10 egzemplarzy. Co zrobić, aby jeden z nich trafił właśnie do Ciebie?

Wystarczy, że puścisz wodze fantazji i opiszesz, jak brzmiałby tytuł filmu, opowiadający o Tobie i Twoim życiu. Liczymy na Twoją wyobraźnię!

Nagrodzimy 10 najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Swoje zgłoszenie wyślij na adres redakcja@papilot.pl, w tytule maila wpisując NARZECZONY NA NIBY – KONKURS.

W treści maila nie zapomnij podać:
- swojego imienia i nazwiska,
- adresu zamieszkania,
- numeru telefonu dla kuriera
- oraz trzech oświadczeń:

A.„Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu konkursu „KONKURS: Do wygrania film DVD „Narzeczony na niby”! i akceptuję jego treść w całości.”

B.„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem konkursu „KONKURS: Do wygrania film DVD „Narzeczony na niby”, ewentualnym wydaniem nagród. Wyrażam zgodę na udostępnienie informacji o wynikach konkursu poprzez podanie mojego imienia i nazwiska, Nicku, do wiadomości publicznej, w przypadku mojej wygranej. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.”

C.„Oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią i mam pełną zdolność do czynności prawnych, ewentualnie dysponuję pisemną zgodą swoich przedstawicieli ustawowych na udział w konkursie „KONKURS: Do wygrania film DVD „Narzeczony na niby”.

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 30 sierpnia do godziny 23:59. Wyniki ogłosimy 3 września 2018 roku.

Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gosciowa (Ocena: 5) 06.09.2018 13:00
a gdzie są wyniki?juz 3 minal
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.08.2018 17:15
dobra, poszło :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.08.2018 18:58
wymyśliłam coś fajnego, mam nadzieje ze wygram
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.08.2018 14:15
hahahaha, fajne zadanie konkursowe. Tytuł do filmu o mnie brzmiałby Kac Wawa :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie