Nie uwierzycie, kto zagra w najnowszym filmie Patryka Vegi... Tego chyba nikt się nie spodziewał

W kogo się wcieli?
Nie uwierzycie, kto zagra w najnowszym filmie Patryka Vegi... Tego chyba nikt się nie spodziewał
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/patryk_vega_official/)
16.07.2018

Patryk Vega to niezwykle płodny reżyser. Chociaż jego dzieła spotykają się z nieustanną krytyką, ma również spore rzesze fanów. Obecnie pracuje nad filmem kryminalnym „Plagi Breslau”. Zagra w nim m. in dziennikarz stacji TVN... Filip Chajzer.

W warszawskim autobusie pojawiły się „podręczne”! (ZDJĘCIA)

W mediach społecznościowych poinformował o tym Patryk Vega oraz sam Chajzer. Okazało się, że zagra on szefa ABW.

Film „Plagi Breslau” nie trafi do kin. Jest on przygotowywany dla platformy Showmax. Będzie można go obejrzeć od grudnia br. Akcja dzieje się we współczesnym Wrocławiu. Codziennie o godzinie 18.00 jest dokonywany mord. Jedna z policjantek uważa, że za wszystkie morderstwa odpowiada jedna osoba. Wkrótce podczas interwencji zostaje ranny jej partner. Kobieta (w tej roli Małgorzata Kożuchowska) postanawia, że złapie mordercę. Zostaje jej przydzielona do pomocy profilerka z CBŚP. Podczas pościgu okaże się, że będą musiały poznać lepiej historię Wrocławia. To właśnie ona jest kluczem do rozwiązania zagadki i pozwoli złapać mordercę.

Oprócz Chajzera w filmie zagrają m. in. Małgorzata Kożuchowska, Ewa Kasprzyk,  Iwona Bielska, Tomasz Oświeciński i Katarzyna Bujakiewicz.

Co myślicie o obsadzie Filipa Chajzera w roli szefa ABW? On sam skomentował to następująco na Instagramie: „Pierwszy film, w którym nie gram samego siebie. Pan Vega to jednak odważny człowiek”.

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.07.2018 14:21
Przecież już grał u Vegi, w serialu Kobiety mafii...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie