Nieśmiała 13-latka pojawia się na scenie i... od razu przechodzi do finału „Mam Talent”. Co za głos!

O tym niesamowitym występie mówią dzisiaj wszyscy.
Nieśmiała 13-latka pojawia się na scenie i... od razu przechodzi do finału „Mam Talent”. Co za głos!
źródło: YouTube / America`s Got Talent
16.06.2018

Udział dzieci w programach typu talent show wciąż wzbudza ogromne kontrowersje. Zwłaszcza wtedy, kiedy rywalizują z dorosłymi. Nawet jeśli faktycznie potrafią śpiewać, gotować czy tańczyć - zawsze pojawia się jedno pytanie: czy to na pewno im zależy na popularności? A może chodzi bardziej o niespełnione ambicje ich rodziców?

Zobacz również: Zaśpiewały piosenkę Dawida Podsiadło tak niesamowicie, że dzisiaj mówi o nich cała Polska!

Tym razem nie mamy wątpliwości, że mamy do czynienia z autentycznym talentem, a małoletnia uczestniczka amerykańskiego „Mam Talent” jest wyjątkowo dojrzała. 13-letnia Courtney Hadwin zachwyciła jurorów, publiczność i miliony internautów. Nic więc dziwnego, że po tym występie trafiła bezpośrednio do finału programu.

Dziewczynka, pomimo bardzo młodego wieku, na estradzie zachowuje się jak prawdziwa profesjonalistka. A co najważniejsze - widać, że sprawia jej to ogromną radość. O tym występie mówią dzisiaj wszyscy.

Courtney Hadwin

źródło: YouTube / America`s Got Talent

13-latka pojawiła się w eliminacjach do amerykańskiego „Mam Talent”, chociaż pochodzi i mieszka na co dzień w Wielkiej Brytanii. Dziewczynka zachwyciła jurorów swoją interpretacją piosenki „Hard to Handle” z repertuaru Otisa Reddinga. Brawurowo wykonała ambitny utwór i od razu dostała się do finału.

Co ciekawe, Courtney Hadwin wcześniej próbowała swoich sił w brytyjskim „The Voice Kids”, ale nie wygrała. Rodacy jej nie docenili, dlatego teraz chciała pokazać się publiczności z USA. I to była naprawdę dobra decyzja, bo ma ogromne szanse na zwycięstwo.

Trudno w to uwierzyć, ale dziewczynka jest podobno wyjątkowo nieśmiała. Dopiero na scenie nabiera pewności siebie i wychodzi z niej artystyczne zwierzę.

Zobacz również: Sara Boruc pokazała swój pierwszy teledysk! „Nie spodziewałam się tak dobrego numeru”

Courtney Hadwin

źródło: YouTube / America`s Got Talent

Zobacz występ, który w zaledwie 2 dni obejrzało ponad 10 milionów internautów.

Pojawiłaś się tu jako nieśmiała dziewczynka. Później zaczęłaś śpiewać i ryknęłaś niczym lew. Jesteś autentycznie niesamowita - to ocena jurora, Simona Cowella. - Wiem, że to duża scena i ogląda cię mnóstwo ludzi, ale jesteś tu z jakiegoś powodu. Dlatego walcz o swoje i powodzenia - wtórowała mu Mel B.

I chyba nie ma w tym żadnej przesady.

Gdyby wyłączyć wizję, naprawdę trudno byłoby uwierzyć, że to głos 13-latki.

Zobacz również: Edyta Górniak myślała, że 11-letnia Zuzia z „The Voice Kids” śpiewa z playbacku. Jest tak dobra!

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.06.2018 10:38
Z tą nieśmiałością to trochę zagrała. Wcześniej występowała w the voice the kids UK i w paru innych imprezach więc taka nieśmiała to ona nie jest. Ale głos wspaniały - będzie wielka.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.06.2018 10:42
Darła się jak stare gacie i tyle.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie