Mamy zwiastun filmu, który jest tak straszny, że ludzie masowo uciekają z kin. Uwaga – naprawdę MOCNY!

Dasz radę go obejrzeć?
Mamy zwiastun filmu, który jest tak straszny, że ludzie masowo uciekają z kin. Uwaga – naprawdę MOCNY!
Fot. YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=BYF2tfdD1fA)
17.05.2018

Larsa von Triera nikomu nie trzeba przedstawiać. To wybitny reżyser, znany na świecie m.in. z realizacji takich wybitnych filmów, jak „Dogville”, czy „Tańcząc w ciemnościach”. Wszystko wskazuje jednak na to, że artysta wkrótce straci rzesze swoich fanów - i to za sprawą najnowszego obrazu, zatytułowanego „The House that Jack Built”.

W Empiku można kupić książkę o… LECZENIU HOMOSEKSUALIZMU! Mamy najlepsze cytaty

Film został zaprezentowany na festiwalu w Cannes, i jak wynika z relacji mediów, wywołał tam niemałe poruszenie. Niektórzy widzowie byli tak zniesmaczeni niektórymi scenami, że masowo opuszczali projekcję. W Sieci pojawiły się również bardzo negatywne komentarze, z których określenia takie jak „turtura”, „obrzydliwość” i „skandal” były najłagodniejsze.

W jednej ze scen Jack morduje synów kobiety, z którą się spotyka – wyjaśnia serwis pudelek.pl. - Ale najbardziej przerażający moment następuje dopiero chwilę później. Jack zabiera zwłoki do swojej chłodni, w której trzyma inne trupy. Odczekuje chwilę, potem bierze narzędzia… Dostajemy tylko przebłysk tego, co się dzieje. Twarz chłopca jest „naprawiona”. Ma na twarzy coś na kształt uśmiechu Jokera.

Na YouTube można już obejrzeć zwiastun kontrowersyjnego filmu. Uważajcie, bo naprawdę trzyma w napięciu:

Komentarze (8)

Ocena: 4.88 / 5
gość (Ocena: 5) 17.05.2018 15:22
Ale się teraz ludzie delikatni zrobili, ale jak wyświetlają w kinie 4 odsłonę tego samego filmu z tymi sami aktorami i lekko zmienioną fabułą to wszystko jest super
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.05.2018 10:38
Wiadomo czego się po Larsie spodziewać. Ten film to zapewne 100 Larsa w Larsie. Specyficzne, kontrowersyjne kino. Trochę nie rozumiem tego wychodzenia z kina, przecież dostali to na co poszli. To tak jakby iść na Papryke Vege i wyjść w połowie, bo chciałeś obejrzeć film z przesłaniem i rozbudowanymi, dojrzewającymi bohaterami.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.05.2018 09:40
Przeciez to nie pierwszy taki kontrowersyjny film von Triera. O np. "Antychryscie" zapomnieliscie?
odpowiedz
gość (Ocena: 4) 17.05.2018 08:48
I że to niby jest straszne ?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.05.2018 06:55
Coś jeszcze?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo