Mamy POLSKI ZWIASTUN drugiego sezonu „Trzynastu powodów”! (Obejrzyj koniecznie)

Fanów czeka niespodzianka.
Mamy POLSKI ZWIASTUN drugiego sezonu „Trzynastu powodów”! (Obejrzyj koniecznie)
Fot. YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=OGgBpiaIB_o)
09.05.2018

Wczoraj ukazał się zwiastun drugiego sezonu serialu „Trzynaście powodów”. Okazuje się, że kasety są dopiero początkiem. Hannah pozostawiła po sobie także zdjęcia polaroidowe. Clay znajduje jedno z nich w swojej szafce. Na jego podstawie odkrywa, że Hannah nie była pierwsza. Potem znajdą się kolejne zdjęcia...

 Powstanie trzecia część filmu „Stowarzyszenie wędrujących dżinsów”!

Clay oraz jego przyjaciele odkryją spisek. Będą musieli zmierzyć się z prawdą oraz stawić czoła procesowi sądowemu, który ma na celu zatuszowanie całej sprawy. Ale czy Clay może zaufać wszystkim ze swojego najbliższego otoczenia? Z trailera wynika, że ktoś spróbuje mu przeszkodzić w rozwiązaniu zagadki.

 „Trzynaście powodów” to serial, który bywa nazywany produkcją dla nastolatek, ale oglądają go chętnie zarówno młodsi, jak i starsi widzowie. Został on oparty na powieściJay’a Ashera. Główny wątek dotyczy tajemniczej śmierci Hannah Baker. Dziewczyna popełnia samobójstwo i zostawia po sobie 13 kaset, na których zostało nagrane, dlaczego zdecydowała się na ten krok. Na ganku swojego domu znajduje je Clay – jej kolega z klasy. Nastolatek odsłuchuje zawartość i poznaje 13 powodów, które przyczyniły się do śmierci Hannah.

Drugi sezon serialu będziemy mogły obejrzeć na Netflixie, gdzie od razu zostaną zamieszczone wszystkie odcinki. W nowej serii zobaczymy takich aktorów jak: Dylan Minnette, Miles Heizer, Christian Navarro, Alisha Boe, Justin Prentice Brandon Flynn, Devin Druid.

Przypominamy, że seria wystartuje 18 maja. Będziecie oglądać?
 

 

Hannah wasn’t the only one. For the full trailer visit YouTube.com/Netflix.

Post udostępniony przez 13 Reasons Why (@13reasonswhy)

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.05.2018 12:18
uwielbiam ten serial i czekam na drugi sezon
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo