Powstanie trzecia część filmu „Stowarzyszenie wędrujących dżinsów”!

Dobra wiadomość dla kinomanów.
Powstanie trzecia część filmu „Stowarzyszenie wędrujących dżinsów”!
Fot. Stowarzyszenie wędrujących dżinsów
01.05.2018

Która z nas nie kojarzy filmu „Stowarzyszenie wędrujących dżinsów”? Do tej pory wyszły dwie części, ale dla fanek mamy dobrą wiadomość. Wszystko wskazuje na to, że powstanie trzecia...

Ten amerykański film został nakręcony na podstawie powieści o tym samym tytule. Napisała ją Ann Brashares. Pierwsza część miała premierę w 2005 r., a druga w 2008 r. Obie opowiadają o losach czterech dziewczyn: Leny, Tibby, Carmen i Bridget. Są one o krok przed wkroczeniem w dorosłość. Tytułowe dżinsy pasują na każdą z nich i stają się symbolem łączącej je więzi. W obu częściach jesteśmy świadkami ich perypetii, problemów miłosnych oraz podejmowania przez dziewczyny ważnych decyzji.

 „Hereditary” - najstraszniejszy horror tego roku. Przeraża widzów bardziej niż „Egzorcysta”

Jak podaje portal marieclaire.com jedna z bohaterek zdradziła Jimmy’emu Fallonowi podczas programu „The tonight show starring Jimmy Fallon”, że trzecia część popularnego filmu jest w przygotowaniu. Również Blake Lively, druga odtwórczyni roli w „Stowarzyszeniu wędrujących dżinsów” skomentowała sprawę. „Myślę, że ludzie, którzy kochają ten film, chcą zobaczyć kolejną część. Dzięki staraniom fanów powstały większe filmy. Deadpool jest jednym z filmów, który powstał dzięki fanom. Dlatego mówię, że to zrobimy”.

Chociaż nie ma oficjalnego potwierdzenia, wypowiedzi aktorek wskazują, że możemy mieć nadzieję na trzecią część. Cieszycie się?

Komentarze (1)

Ocena: 1 / 5
Lila (Ocena: 1) 01.05.2018 10:14
Nie nie cieszymy sie. Książka była super a film nijak sie miał do książki. A Blake Lively gdyby niemało rodziny w biznesie filmowym to żadnej kariery by nie zrobila. Ani jako serena sie nie nadawała ani jako Bridget. Obie były wyjątkowo ładne a Blake ma twarz jak koń.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo