KONKURS: Wygraj książkę „Randki po parysku”

Mamy do rozdania 5 egzemplarzy!
KONKURS: Wygraj książkę „Randki po parysku”
10.03.2018

Namiętnie, czule czy romantycznie – kochać można na tysiące sposobów. A od lat mistrzami tej sztuki są Francuzi. Trzy rodowite paryżanki, Florence Besson, Eva Amor i Claire Steinlen, w książce „Randki po parysku” odkrywają wszystkie tajniki miłości znad Sekwany.

On zaprosił ją na randkę. Ona niezobowiązująco zasugerowała popołudniową kawę w Café de Flore. Spotkali się w sobotę o 16:00, oboje byli na czas i akurat zwalniał się stolik. Choć kawa była smaczna, rozmowa za nic nie chciała się kleić. Już po kwadransie wiedziała, że nic z tego nie będzie. W myślach zaczęła się pytać, kiedy wreszcie znajdzie mężczyznę, który rozbawi ją do łez i rozgrzeje do czerwoności, przy którym będzie się czuła sobą, zawsze seksowna, wolna, zabawna i frywolna. Nie tylko Paryżanki mają ten problem. Ale to właśnie one niosą w sobie historie tysięcy kobiet, które spacerowały trotuarami, flirtowały w kawiarniach, ale i płakały w poduszki po rozstaniu. W końcu żyją w mieście miłości...

„Randki po parysku” to bezpośredni, dowcipny i praktyczny przewodnik opisujący, jak dostrzec i wykorzystać szanse na flirt, ale również jak ominąć miłosne pułapki. Ta lekka, acz niepozbawiona pikanterii, nieznająca tabu książka wyrosła z inspiracji ludźmi, którzy uczynili z Paryża miasto zakochanych, od Ninon de Lenclos do — czemu nie? — Jean-Paul Sartre’a przez Guillaume’a Apollinaire’a i Sophie Marceau! Autorki spisały uniwersalne porady, dzięki którym każda kobieta zdobędzie to, czego oczekuje w związku – niezależnie czy długotrwałym, czy na jedną noc. To przewodnik po miłości i namiętności, dzięki któremu w sypialni na pewno nie będzie nudno.

W naszym konkursie mamy do rozdania 5 egzemplarzy „Randek po parysku”. Co trzeba zrobić, aby wygrać? Wystarczy, że puścisz wodze fantazji i w kilku zdaniach dokończysz następującą historię:

W każdą sobotę widuję się z moją przyjaciółką w naszej ulubionej restauracji. To tradycja, którą praktykujemy już od wielu lat. Tym razem przyszłam na miejsce przed czasem. Jak co tydzień zajęłam „nasz stolik”, kiedy nagle podszedł do mnie nieznajomy chłopak i zapytał:

- Mogę się dosiąść?

Odpowiedziałam:…

Swoją odpowiedź wyślij na adres redakcja(at)papilot.pl z dopiskiem RANDKI PO PARYSKU - KONKURS. W treści maila nie zapomnij podać swoich danych kontaktowych: imienia, nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu.

UWAGA: Na Wasze zgłoszenia czekamy do poniedziałku 12 marca br. do godziny 11:00. Nagrodzimy pięć najciekawszych odpowiedzi, więc nie zwlekajcie i już teraz do nas napiszcie. Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU

 

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
ula (Ocena: 5) 13.03.2018 10:50
fantastyczna książka, polecam :) jedna z lepszych jakie ostatnio czytałam, razem z "dziewczyny chcą się zabawić"
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo