„Klan” ma zniknąć z anteny? Wiemy, jaki serial go zastąpi

Na wiosnę w TVP pojawią się dwa nowe seriale.
„Klan” ma zniknąć z anteny? Wiemy, jaki serial go zastąpi
Fot. YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=Pt5PYrAAsRU)
27.02.2018

Polacy są fanami seriali. Wieczorami wiele rodzin zasiada wspólnie przed telewizorami, żeby obejrzeć „M jak Miłość” czy „Komisarza Alexa”. Wiosenna ramówka TVP zapowiada się pod tym względem szczególnie obiecująco. Już dzisiaj  zobaczymy nowe odcinki naszych ukochanych tasiemców. Będą to m. in.: „Barwy szczęścia”, „Ojciec Mateusz”, „O mnie się nie martw” i „Na sygnale”. Pojawią się także nowe sezony „Wojennych dziewczyn” i „Pensjonatu nad rozlewiskiem”. To jednak nie koniec atrakcji. Na anteny wejdą dwie nowości.

„Leśniczówka”

To serial, który ma szansę zostać hitem i podobno... ma zastąpić kultowy Klan. Te przewidywania zostały powzięte na podstawie pionierskiego sposobu realizacji serialu oraz jego tematyki. Jest nią tajemnicza historia rodziny. Liczne zagadki spróbuje rozwiązać główna bohaterka, która po śmierci ojca powróci do rodzinnej leśniczówki. Będzie ona miała do wyboru zapomnieć o sekretach albo spróbować poznac prawdę. Jak można się domyślić, zdecyduje się na to drugie. W serialu zagrają m. in. Marian Dziędziel, Jolanta Fraszyńska, Anna Seniuk i Przemysław Bluszcz. „Leśniczówka” startuje 2 marca w TVP 1.

Na razie „Klan” zniknie z ekranów tylko w piątki. TVP będzie emitowało po dwa odcinki „Leśniczówki” właśnie w ten dzień o godz. 17:55 i 18:25.

„Za marzenia”

To propozycja dla młodszego grona odbiorców. Bohaterami są młode dwudziestokilkuletnie osoby, które rozpoczęły życie na własny koszt. Zosia jest psycholożką, a Ania charakteryzatorką. Bartek to ich wierny kompan. Serial powstał na podstawie książki „Zaczaruj mnie” i opowiada o typowych marzycielach. Czy naszej trójce uda się spełnić marzenia? W pierwszym odcinku zobaczymy, jak wielkiego mają pecha. Zostną przyłapani przez policjantów w parku z butelką wina... Przekonajcie się, co będzie dalej. Serial będzie emitowany w TVP 2 od 26 lutego.

Zobacz także: Kochasz „Seks w Wielkim Mieście”? Oto serial, który spodoba Ci się jeszcze bardziej

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.02.2018 03:21
Nie mogą zdjąć klanu całkiem, bo by im 3/4 widzów zeszła na zawał, ze starą widownią nie można igrać.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo