Kochasz „Seks w Wielkim Mieście”? Oto serial, który spodoba Ci się jeszcze bardziej

„Dziewczyny nad wyraz” to połączenie losów Carrie Bradshaw z „Diabeł ubiera się u Prady”. Warto obejrzeć.
Kochasz „Seks w Wielkim Mieście”? Oto serial, który spodoba Ci się jeszcze bardziej
Fot. mat. prasowe
26.02.2018

Tęsknicie czasami za starym, dobrym Seksem w wielkim mieście? Mamy dla Was dobrą informację – nadchodzi godny następca! To, czego na początku nowego milenium dostarczały kobietom z całego świata cztery przyjaciółki z Manhattanu zostało teraz przełożone na język współczesnego świata mody i zawarte w serialu The Bold Type (Dziewczyny nad wyraz – przyp. red.). Przyjaźń, seks, Nowy Jork i praca dla największego, międzynarodowego magazynu kobiecego, czy może być lepiej? A czy wspomnieliśmy już, że serial inspirowany jest życiem i pracą byłej naczelnej Cosmopolitana, Joanny Coles? The Bold Type możecie obejrzeć wyłącznie na platformie Showmax!

Kiedy producent David Bernad podczas spotkania z ówczesną naczelną Cosmopolitana wsłuchiwał się w kolejne historie z jej życia, stwierdził Chcę zrobić o Tobie serial. Tak powstał The Bold Type, opowiadający o Jane, Kat i Sutton - trzech młodych kobietach, pracujących w redakcji globalnego magazynu kobiecego Scarlet, którego redaktorką naczelną jest Jacqueline Carlyle – postać inspirowana Joanną Coles.

Każdy odcinek to mieszanka powiązanych ze sobą historii z życia zawodowego i prywatnego bohaterek, które poza redakcyjnymi obowiązkami łączy przede wszystkim szczera, zażyła przyjaźń. Nie brakuje wielkomiejskiego klimatu, skomplikowanych relacji, nieskomplikowanego seksu, blichtru świata mody i perfekcyjnych ujęć Wielkiego Jabłka z jego najlepszej strony. Oczywiście obraz współczesnego świata pozbawiony social mediów byłby wyraźnie wybrakowany, dlatego one również odgrywają w serialu niebagatelną rolę. Całość dopełnia niesamowita ścieżka dźwiękowa, która pozwala widzowi chłonąć atmosferę Nowego Jorku każdą komórką ciała.

Jednak The Bold Type to coś znacznie więcej niż wgląd w życie młodych redaktorek. Wyjątkowa fabuła serialu dotyka również znacznie głębszych problemów, takich jak akceptacja kulturowa, profilaktyka raka piersi czy molestowanie w miejscu pracy.

Czas powitać godnego następcę ikonicznego serialu o kobietach w wielkim mieście! Rozpoczęła się era The Bold Type, a wraz z nią nadciąga odświeżone spojrzenie na kobiecą przyjaźń, modę, karierę i związki, nie tylko damsko-męskie. Od 14 lutego cały pierwszy sezon dostępny jest na Showmax, a już w czerwcu światowa premiera drugiego sezonu, emitowana na Showmax równolegle z USA.

Jeśli masz ochotę obejrzeć „Dziewczyny nad wyraz”, weź udział w naszym konkursie. Mamy do rozdania 10 kodów trzymiesięcznego darmowego dostępu do Showmax:

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Bartek (Ocena: 5) 20.05.2018 14:38
Tego mi brakowało. Zaje**** serial. Jesli chodzi o to gdzie oglądać mogę polecic tutaj http://filmanteria.pl/tvshows/the-bold-type/
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.02.2018 08:43
Obejrzałam w dwa dni - super się oglądało, fajny przyjemny i naprawdę następca Sexu w Wielkim Mieście.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.02.2018 16:19
polecam wam, ogląda się świetnie the bold type
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.02.2018 16:19
uwielbiam ten serial
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.02.2018 15:44
oglądałam i powiem wam jedno - serial jest bardzo fajny i pozytywny. Sezon obejrzałam w jeden weekend
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo