Nie zgadniesz, kto poprowadzi sobotni odcinek SNL Polska!

To jeden z najprzystojniejszych aktorów w naszym kraju.
Nie zgadniesz, kto poprowadzi sobotni odcinek SNL Polska!
Fot. mat. prasowe
15.02.2018

Już w sobotę, walentynkowy odcinek SNL Polska poprowadzi jeden z najprzystojniejszych aktorów polskiego kina – Piotr Stramowski! Muzycznych wrażeń dostarczy występ Julii Pietruchy.

Majami - brodaty twardziel z Pitbulla, Michał - miłośnik ekologicznych rozwiązań w Botoksie i Darek - kucharz idący Na noże - to tylko niektóre ze znanych wcieleń Piotra Stramowskiego. Teraz możecie poznać aktora w jego najprawdziwszej odsłonie. Czym jeden z najgorętszych aktorów ostatniego sezonu zaskoczy fanów występując na scenie SNL Polska?

Piotr Stramowski - nowa twarz polskiego kina gangsterskiego. Aktor, który uwielbia zmieniać się dla roli. Odkąd z serialowego amanta przeobraził się w twardziela z wielkiego ekranu, jego kariera nabrała rozpędu. Chłodne spojrzenie Majami z Pitbulla sprawiło, że na salach kinowych w całej Polsce słychać było trzask niewieścich serc. Na potrzeby serialu Na noże wymienił spluwę na akcesoria kuchenne i wcielił się w postać dość charakternego kucharza - Darka Zimoląga. Zagrał również u boku Ewana McGregora w Czerwonym punkcie oraz w odcinkowej produkcji Patryka Vegi Botoks. Ostatnio ukazał się też w roli faceta marzeń w filmie Narzeczony na niby, a obecnie na ekrany kin wchodzi kolejna głośna produkcja Kobiety mafii, w której aktor wciela się w rolę zakochanego gangstera.

Julia Pietrucha – wszechstronnie utalentowana polska aktorka i piosenkarka. Karierę rozpoczynała od serialowych ról m.in. w Na Wspólnej oraz Kochaj mnie, kochaj!. Wyróżniona Specjalną Nagrodą Aktorską za rolę w Jutro idziemy do kina wystąpiła również w takich hitach, jak Testosteron czy Lejdis. Poza aktorstwem Julia od dziecka żywo interesuje się też muzyką. W kwietniu 2016 r., zainspirowana swoją podróżą po Azji, wydawała debiutancki album Parsley, który spotkał się z bardzo przychylnym odbiorem słuchaczy. Singiel On My Own na stałe zagościł na liście Programu Trzeciego Polskiego Radia, a piosenkarka zgarnęła nagrodę za unikatową wrażliwość i udowodnienie sobie i światu, że można inaczej. W marcu artystka rozpocznie trasę koncertową zatytułowaną Julia Pietrucha. From the seaside.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo