Serial „Botoks” startuje już dzisiaj. Mamy ZWIASTUN!

Najbardziej wyczekiwana premiera!
Serial „Botoks” startuje już dzisiaj. Mamy ZWIASTUN!
Fot. mat. prasowe
31.01.2018

Filmem, o którym w minionym roku było w Polsce najgłośniej, jest bez wątpienia „Botoks” Patryka Vegi. Już dawno o żadnej produkcji nie mówiło się tyle, co właśnie o tej. Jedni szli na „Botoks” z sentymentu dla brutalnego kina akcji, do którego przyzwyczaił ich Vega, inni chcieli na własne oczy zobaczyć, dlaczego film wywołuje aż tyle emocji. Efekt był jeden: „Botoks” pobił wszelkie rekordy oglądalności - w 3 tygodnie od wejścia na wielkie ekrany przyciągnął do kin ponad 1,5 mln widzów. Przy okazji wywołał ogólnopolską dyskusję na temat polskiej służby zdrowia.

Vega na fali tego sukcesu postanowił stworzyć serial inspirowany filmem specjalnie dla Showmax. Serial pokaże zupełnie nowe wątki oraz pogłębi historię znaną z kontrowersyjnego filmu Botoks.


Małgosia zmienia płeć i staje się Markiem. Na drodze do nowej tożsamości seksualnej przechodzi przez prawdziwe piekło. Daniela i Darek, uczestnicy pijackich libacji, biorą udział w kursie na ratowników medycznych, gdzie dają upust swoim destrukcyjnym skłonnościom. Beata ulega wypadkowi motocyklowemu, pada ofiarą gwałtu w szpitalu i planuje słodką zemstę na swoim oprawcy. Magda bije rekordy w liczbie przeprowadzonych aborcji, ale w momencie zajścia w ciążę zaczyna kwestionować wybory swoje i ordynatora. Doktor Banach zaczyna specjalizować się w chirurgii plastycznej kobiecych narządów płciowych. Poznaj mroczną twarz polskiej służby zdrowia. Brutalna prawda o tym, że leczenie w naszym kraju grozi śmiercią.

Dzisiaj na showmax.com premierowy odcinek – kolejne będą pojawiać się co środę. Póki co możecie obejrzeć zwiastun serialu!

Zobacz także: Co oglądać w lutym na Showmax?

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.02.2018 12:02
Chodzi mi o film
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.02.2018 12:01
Gdzie można obejrzeć ?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.01.2018 20:24
widzilam pierwszy epizod, całkiem spoko
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.01.2018 13:56
film widziałam, serialu jestem ciekawa
odpowiedz

Polecane dla Ciebie