Pamiętasz tego chłopca z filmu „Charlie i fabryka czekolady”? Trudno uwierzyć, jak wygląda DZISIAJ!

Fani nie kryją zdziwienia. „Czy tylko ja wierzyłam, że nadal ma 13 lat?”.
Pamiętasz tego chłopca z filmu „Charlie i fabryka czekolady”? Trudno uwierzyć, jak wygląda DZISIAJ!
źródło: Charlie i fabryka czekolady
12.01.2018

Ten film miał swoją premierę już ponad 12 lat temu, a wciąż uważany jest za jedną z najlepszych ekranizacji powieści fantasy. Widzowie docenili przede wszystkim reżyserię Tima Burtona, muzykę Danny`ego Elfmana i brawurową rolę Johnny`ego Deppa. Nie można zapomnieć również o pewnym młodym aktorze.

Freddie Highmore, który wcielił się w postać tytułowego Charliego Bucketa, skradł serca widzów. Miał wtedy zaledwie 13 lat. Do dziś wszyscy pamiętają go jako uroczego chłopca mieszkającego niedaleko fabryki czekolady. I nie kryją zdziwienia, że w 2018 roku nie jest już słodkim dzieckiem, ale przystojnym mężczyzną z widocznym zarostem.

Kilka dni temu pojawił się na gali wręczenia Złotych Globów i nikt nie mógł uwierzyć, że to on.

Zobacz również: Polskie gwiazdy KIEDYŚ vs. DZIŚ: Te metamorfozy szokują! (Lewandowska, Rozenek, Gessler...)

Czas płynie, a najlepszym dowodem na to jest jego metamorfoza. Freddie Highmore zagrał w filmie, kiedy miał 13 lat. Dziś już nie przypomina małego chłopca zwiedzającego fabrykę czekolady.

Wciąż zajmuje się aktorstwem i kilka dni temu pojawił się na Złotych Globach, jako nominowany do nagrody za najlepszą rolę dramatyczną w serialu. 25-latek od jakiegoś czasu wciela się w rolę autystycznego chirurga, który zostaje rezydentem na oddziale chirurgii w serialu „The Good Doctor”.

I zupełnie nie przypomina siebie.

Zobacz również: O tych zdjęciach chyba wolałyby zapomnieć! Jak wyglądały kiedyś polskie gwiazdy? (Część II)

 

Oto Freddie Highmore w 2018 roku. W lutym skończy 26 lat i na pewno nie jest już małym chłopcem. Internauci nie kryją zdziwienia, jak bardzo zmężniał. „Myślałam, że on nigdy się nie zestarzeje!”, „Charlie Bucket nie jest już dzieckiem”, „Czy tylko ja wierzyłam, że nadal ma 13 lat?” - czytamy w komentarzach.

Trudno się temu dziwić. Większość z nich pamięta go jedynie z tej roli, a film „Charlie i fabryka czekolady” stał się taką klasyką, że nigdy się nie zestarzeje. W przeciwieństwie do grających w nim aktorów.

Patrząc na jego przemianę trudno nie zauważyć upływającego czasu.

Zobacz również: Gwiazdy kiedyś i dziś

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.01.2018 23:03
Przecież to Norman Bates!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.01.2018 10:37
fajniutki jest teraz
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie