Edyta Górniak myślała, że 11-letnia Zuzia z „The Voice Kids” śpiewa z playbacku. Jest tak dobra!

Nie tylko jurorzy zachwycili się jej występem. Dziewczynka podbiła również Internet.
Edyta Górniak myślała, że 11-letnia Zuzia z „The Voice Kids” śpiewa z playbacku. Jest tak dobra!
źródło: YouTube / The Voice Kids Poland
08.01.2018

Programy typu talent show z udziałem dzieci wzbudzają skrajne emocje. Z jednej strony trudno nie docenić niekwestionowanego talentu niektórych młodych uczestników, ale z drugiej - z tyłu głowy zawsze pojawia się obawa, że występ pociechy to realizacja chorych ambicji rodziców. Tym razem widzowie nie mieli wątpliwości: ta dziewczynka potrafi śpiewać i sprawia jej to autentyczną radość.

Mowa o Zuzi Janik, która pojawiła się w ostatnim odcinku programu „The Voice Kids” emitowanego w TVP2. Niepozorna blondynka ma tylko 11 lat i głos dojrzałej wokalistki. Jej wykonanie piosenki Katy Perry „Unconditionally" było tak dobre, że Edyta Górniak nie mogła uwierzyć w jego autentyczność. - Zuziu powiedz no szczerze, czy to jest jakiś playback tutaj, czy to jakieś nagranie leci. To jest niemożliwe, że Ty tak śpiewasz. To jest niemożliwe, jaki Ty masz głos. Czy Ty jesteś jakimś geniuszem małym - powiedziała jurorka.

Dziewczynce udało się odwrócić wszystkie fotele, a ostatecznie zdecydowała się dołączyć do drużyny Dawida Kwiatkowskiego

Na kolejnej stronie zobaczysz cały występ Zuzi. Jako drugą piosenkę uczestniczka wybrała „Hurt” z repertuaru Christiny Aguilery.

Zobacz również: Posłuchaj jak śpiewa najmłodszy syn Victorii Beckham!

Udany występ?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie