O tym odcinku „Jaka to melodia” mówią dziś wszyscy. Zapłakana uczestniczka wybiegła ze studia! (Mamy szokujące nagranie)

Dziewczynie puściły nerwy. Co dokładnie się stało? Zobacz video!
O tym odcinku „Jaka to melodia” mówią dziś wszyscy. Zapłakana uczestniczka wybiegła ze studia! (Mamy szokujące nagranie)
Prt screen/TVP
02.01.2018

Jaka to melodia” to znany program rozrywkowy, który od wielu lat prowadzi Robert Janowski. Wydawać by się mogło, że mając tak duże doświadczenie, nic nie powinno go zaskoczyć. Okazało się jednak, że zachowanie jednej z uczestniczek pierwszego odcinka programu w nowym roku, wmurowało go w ziemię i nie bardzo wiedział, jak się zachować.

Dramatyczna scena rozegrała się podczas finału, a dokładnie udzielania odpowiedzi na pytanie o tytułową piosenkę debiutanckiego albumu Andrzeja Dąbrowskiego. Kinga, uczestniczka programu, zaryzykowała i poprosiła o zaledwie jedną nutkę. Gdy prowadzący zapytał, czy wie, czy ryzykuje, przyznała, że to drugie. Niestety dziewczyna nie wygrała tej rozgrywki. Podała błędną odpowiedź, a potem zalała się łzami i wybiegła. Robert Janowski na początku próbował ją pocieszać, ale widząc, jak ucieka, skomentował to krótkim: „Aż tak?”. Nastało kilka sekund krępującej ciszy, po czym mężczyzna powiedział, że muszą dokończyć finał.

Zobaczcie same, jak to wyglądało. Czy Kinga zareagowała zbyt emocjonalnie?

Zobacz także: Tak będzie wyglądał pierwszy taniec weselny Any i Greya! (Mamy zapowiedź)

Polecane wideo

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
Mysza (Ocena: 5) 03.01.2018 09:16
WIADOMO ZE TO PROWOKACJA ZEBY JESZCZE BARDZIEJ ZWIEKSZYC OGLADALNOSC. TAK SAMO JAK SZTUCZKA KTORA NIE WYSZLA W PYTANIE NA SNIADANIE... LUDZIE NIE DAJCIE SIE OMAMIC I NIE WIERZCIE W TE GLUPOTY.
odpowiedz
Joke (Ocena: 5) 02.01.2018 20:37
Na swoim instagramie paraduje z torebkami z zakupami od Chanel i Calvin Klein (baaaardzo luksusowe marki). Wątpie by ludzie, którzy mają tyle kasy łaszczyli się na kasę z Jaka to melodia. Pewnie chciała wypromować swojego instagrama.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 02.01.2018 15:33
Wszystko ustawione i wszystko sztucznie, to wyszlo.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.01.2018 15:18
Nie rozumiem jednego. Przecież ten odcinek nie leciał na żywo, nie mogli nakręcić tej sceny jeszcze raz? Daliby tej dziewczynie czas żeby ochłonęła, nakręciliby jeszcze raz jej reakcję na to że źle odpowiedziała i było by ok, a tak to narobili jej siary, i po co?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 02.01.2018 15:06
omg co za pustak
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie