Już jest nowy, brutalny zwiastun filmu „Kobiety Mafii”. Trwa 5 minut i trudno się od niego oderwać!

Film Patryka Vegi trafi na ekrany 23 lutego. Wybierzesz się do kina?
Już jest nowy, brutalny zwiastun filmu „Kobiety Mafii”. Trwa 5 minut i trudno się od niego oderwać!
Fot. Prt screen YouTube (https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=MS_FeBwTFJo)
13.12.2017

Patryk Vega przyzwyczaił już swoich fanów do tego, że kręci dwa filmy rocznie. Zwolennicy jego reżyserskiej twórczości niedawno mogli obejrzeć w kinach „Botoks”, a już za trzy miesiące (dokładnie 23 lutego) na ekrany trafią „Kobiety Mafii”. Vega doskonale wie, jak zachęcić widzów do kupienia biletów. Nic tak bowiem nie wzbudza zainteresowania, jak wciągający zwiastun. A ten można oglądać od dzisiaj.

Tym razem trailer jest bardzo długi – trwa niemal pięć minut. Czego możemy się z niego dowiedzieć? Że jak zwykle nie zabraknie mocnych dialogów, brutalnych bohaterów i scen inspirowanych prawdziwymi wydarzeniami. Scenariusz do „Kobiet Mafii” Patryk Vega pisał bowiem z jednym z gangsterów grupy mokotowskiej.

W nowym filmie reżysera zobaczymy jego ulubionych aktorów. Nie zabrakło Piotra Stramowskiego, Bogusława Lindy, Łukasza Fabijańskiego, Olgi Bołądź i Agnieszki Dygant. Do obsady dołączyły także Kasia Warnke i Julia Wieniawa.

Trzeba przyznać, że zwiastun trzyma w napięciu i trudno się od niego oderwać. Obejrzyjcie:

Przypomnijmy, jak wyglądają plakaty oficjalnie promujące film: Koszmarne plakaty do nowego filmu Patryka Vegi. Zniechęcają do obejrzenia filmu?

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
Jasvinder (Ocena: 5) 17.12.2017 13:30
Smarzowski robi genialne filmy ? Niby które? Każdy ma inny gust. Jak się komuś nie podoba, to nie oglądać i nie oceniać. Są tacy, którym jest Bond nie podoba, Saga Zmierz itp. O gustach się nie dyskutuje. Ja swoją droga już się nie mogę doczekać tego filmu ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.12.2017 10:43
A mi sie podoba
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.12.2017 07:11
A gdzie Doda?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 14.12.2017 00:11
Co za gunwo...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.12.2017 22:43
Artykuł świetny, naprawdę, ale jeżeli piszecie o aktorach to piszcie poprawnie kto wystąpi, nie Łukasz, a Sebastian Fabijański, ludzie, naprawdę...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo