KONKURS: Wygraj książkę „Modnie i wygodnie. Jak trampki weszły na salony”!

Przyjemna lektura dla każdej dziewczyny, która kocha modę!
KONKURS: Wygraj książkę „Modnie i wygodnie. Jak trampki weszły na salony”!
06.12.2017

Czy w trampkach można iść na wielką galę? Czy legginsy powinny znaleźć się w szafie każdej kobiety? Czy w bluzie z kapturem można być dobrze ubranym? Czy T- shirt można nosić w każdym wieku? Czy trzeba być fashionistką, aby dobrze wyglądać? Jak to co wygodne stało się modne? Adidasy do eleganckiej spódnicy, dresowe spodnie do klasycznego trenczu? Dziś wszystko jest możliwe, a największym wyzwaniem mody XXI wieku jest połączenie tego, co komfortowe z tym, co ultra kobiece. Miękkie, naturalne materiały, niekrępujące ruchów fasony to znaki rozpoznawcze sportowego szyku, stylu który podbił serca kobiet na całym świecie. Grażyna Olbrych i Dagmara Radzikowska odsłaniają świat, w którym bycie trendy nie oznacza dostosowania się do wizji haute couture, lecz sięgnięcie po proste, sportowe projekty.

Więcej na temat książki „Modnie i wygodnie. Jak trampki weszły na salony” nie zdradzimy, by nie odebrać Ci radości z lektury. Poza tym właśnie masz szansę wygrać jeden z 5 egzemplarzy. Wystarczy, że weźmiesz udział w naszym konkursie!

Odpowiedz na pytanie:

Na jakie okazje najchętniej zakładasz trampki i dlaczego?

Swoją odpowiedź wyślij na adres redakcja(at)papilot.pl z dopiskiem KONKURS Modnie i wygodnie. W treści maila nie zapomnij podać swoich danych kontaktowych: imienia, nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Będą one niezbędne do wysyłki nagrody.

UWAGA: Na Wasze zgłoszenia czekamy do piątku 8 grudnia br. do godziny 11:00. Rozwiązanie ogłosimy na serwisie w poniedziałek 11 grudnia. Nagrodzimy pięć najciekawszych odpowiedzi, więc nie zwlekajcie i już teraz do nas napiszcie!

Regulamin konkursu

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.12.2017 16:50
poszło, mam nadzieję że wygram droga redakcjo!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo