Dobra wiadomość! Już wkrótce zobaczymy kolejny sezon „Stranger Things”

Fani będą mogli kontynuować oglądanie przygód Willa już 27 października.
Dobra wiadomość! Już wkrótce zobaczymy kolejny sezon „Stranger Things”
Fot. YouTube
24.10.2017

Stranger Things” to serial, w którym rzeczywistość przeplata się z światem fantasy, a bohaterowie mają nadprzyrodzone zdolności. Akcja rozgrywa się w amerykańskim miasteczku w latach 80. Pewnego dnia ginie mały chłopiec, a jego matka, aby odzyskać dziecko, będzie musiała zmierzyć się z groźnym przeciwnikiem. W kobiecą postać wcieliła się Winona Ryder. Serial jest połączeniem takich gatunków jak sci-fi, dramat i horror. Pierwszy sezon ukazał się w lipcu ubiegłego roku. Liczył osiem odcinków.

Jeżeli chodzi o nową serię, fani „Stranger Things” będą mogli ją zobaczyć na platformie Netflix już 27 października. Została poszerzona o dwie części w porównaniu do poprzedniego sezonu. Jeden odcinek kosztował Netflixa aż 8 mln dolarów.

O czym będzie fabuła?

Chociaż zaginione dziecko – Will, wraca do swojej rodziny i znajomych, doświadczenia pozostawiły w jego psychice pewne ślady. Wszystko wskazuje na stres posturazowy – czytamy na wirtualnemedia.pl. Tymczasem jego mama zaangażuje się uczuciowo i będzie próbowała na powrót wieść normalne, poukładane życie. Czy jej się to uda?

Oprócz Noaha Schnappa oraz Winony Ryder zobaczymy w serialu takich aktorów jak: Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Sean Astin i Millie Bobby Brown.

Wy też nie możecie się doczekać?

Zobacz także: 8 seriali, które powinna obejrzeć każda kobieta

 

 

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo