Dlaczego by nie...

przeczytać listopadowego numeru Harper's Bazaar? W końcu to wydanie jubileuszowe!
Dlaczego by nie...
20.10.2017

Dokładnie 150 lat temu, w listopadzie 1867 roku, zadebiutował Harper's Bazaar – pierwszy i najstarszy magazyn modowy na świecie. Najnowszy, jubileuszowy numer jest więc dla nas szczególny. Dlaczego by nie... dowiedzieć się więc dlaczego?

Dlaczego by nie... zadziwić się, jak bardzo Harper's Bazaar przez 150 lat swojej obecności na rynku wpłynął na życie kobiet na świecie, nie tylko kreując modę?

Dlaczego by nie... spędzić 24 godzin z legendarną redaktor mody Dianą Vreeland, słynącej ze świetnego stylu autorki niekonwencjonalnej i bardzo odważnej rubryki „Dlaczego by nie...”?

Dlaczego by nie... zachwycić się ikonicznymi okładkami magazynu w interpretacji najsłynniejszych polskich fotografów mody? Zwłaszcza, że przed obiektywem stanęła Zofia Wichłacz – najjaśniejsza gwiazda wśród aktorek młodego pokolenia?

Dlaczego by nie... znaleźć 50 sposobów na czerwień – najbardziej spektakularny z kolorów, najmodniejszy tej jesieni?

Dlaczego by nie... dowiedzieć się, co wspólnego mają projektanci mody i... czarownice?

Dlaczego by nie... poznać bliżej artysty Jaspera Johnsa, któremu pewnej nocy przyśniła się amerykańska flaga i dowiedzieć się, co z tego wynikło?

Dlaczego by nie... sprawdzić, co wspólnego mają ze sobą Kristen Stewart i Coco Chanel?

Dlaczego by nie... odkryć wszystkich grzeszków dynastii Gucci?

Dlaczego by nie... odkryć dla siebie Witolda Gombrowicza, czytając wywiad z autorką jego znakomitej biografii, Klementyną Suchanow?

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie